حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حضور طرفداران در دربی برگشت پایتخت در فصل جاری پایانی بر حسرت طولانی مدت علاقمندان فوتبالی است.
کد خبر: ۹۴۱۹۹۷۳
|
۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه (۲۶ اسفندماه) سال جاری به مصاف استقلال تهران در دربی ۹۸ پایتخت می‌رود. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش با توجه به کاهش آمار مربوط به شیوع کووید ۱۹ مجوز استفاده از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده است که از این مجوز قرار است در دربی استفاده شود.

وزیر ورزش و جوانان با تأیید این خبر گفت: مصوب شد دربی پیش رو با حضور ۱۰ هزار نفر از تماشاگران استقلال و ۱۰ هزار نفر از تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی انجام شود که اتفاق خوبی است و می‌توان از سی درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی استفاده کرد.

حمید سجادی در حالی حضور طرفداران دو تیم را در یکی از حساس‌ترین دربی‌های چند سال اخیر تأیید کرد که آخرین حضور آنها به ۷۷۰ روز قبل از آن باز می‌گردد.

آخرین دربی که با حضور تماشاگران برگزار شد مربوط به شانزدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ است که این دیدار با تساوی دو - دو برگزار شد.

گل‌های استقلال تهران را در این دیدار ارسلان مطهری (دو بار) و گل‌های پرسپولیس را علی علیپور و بشار رسن به ثمر رساندند.

ارسال نظرات