حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
با نتایج رقم خورده در روز پایانی رقابت های هندبال دختران آسیا، تیم ایران عنوان نایب قهرمانی و جواز صعود به جام جهانی را به خود اختصاص داد.
کد خبر: ۹۴۲۱۱۰۲
|
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پایان شانزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا تیم دختران ایران با نتایجی که در روز پایانی رقم خورد پس از تیم هند در جایگاه دوم قرار گرفت و ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی، جواز حضور در مسابقات جهانی را هم کسب کرد.

در این دوره از مسابقات پنج تیم قزاقستان، ایران، هند، تایلند و ازبکستان حضور داشتند که در پایان دو تیم برتر جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در اسلوونی را کسب کردند.

در روز پایانی تیم هند با نتیجه ۴۱ بر ۱۸ تایلند را شکست داد. در آخرین دیدار نیز قزاقستان برابر ازبکستان با نتیجه ۲۹ بر ۲۲ به سود میزبان به پایان رسید.

در پایان تیم‌های هند، ایران و قزاقستان در رده اول تا سوم قرار گرفتند و ازبکستان و تایلند رتبه‌های چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

رتبه‌بند نهایی مسابقات هندبال دختران جوان قهرمانی آسیا :
۱- هند ۶ امتیاز
۲- ایران ۶ امتیاز
۳- قزاقستان ۶ امتیاز
۴- ازبکستان ۲ امتیاز
۵- تایلند صفر امتیاز

ارسال نظرات