فرمانده سپاه اراک گفت: مربیان قرآن مايه ي حرکت و برکت جامعه هستند و مربیان قرآن شمع سوزان و فروزان هدايت است مربی قرآن راهبر دلها به قله هاي کمال و سعادت است.
کد خبر: ۹۴۲۷۴۸۴
|
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری در جمع مربیان عقیدتی سیاسی سپاه اراک گفت:وجود مربیان حاذق و مجرب به منظور آموزش می‌تواند در رشد فعالان حوزه قرائت و تدبر حائز اهمیت باشد.

وی گفت: مربیان قرآن باید در ترویج فرهنگ دینی و قرآنی گام‌های بلندتری بردارشته و رشته‌های قرآنی را به بهترین وجه ممکن به مردم معرفی کنند.

وی اضافه کرد: حضور و به‌کارگیری مربیان ماهر در این راستا در شناخت قرآن‌آموزان از اصول و قواعد رشته قرائت و رشته‌های پرطرفدار بسیار تأثیرگذار بوده و آنان را در فراگیری هرچه بهتر هدایت می‌کند.

فرمانده سپاه اراک گفت: قرآن کریم حقیقتی است که برای تمام بشر و در تمام زمان ها برنامه هدایت دارد و همه انسان ها می‌توانند با غوطه‌ور شدن در کلام الهی در‌های ارزشمند و حقیقت نابی را از آن بیرون بیاورند و قرآن کریم باید نقشه راه زندگی نسل امروزی و به ویژه جوانان باشد.

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری گفت: انسان توسط قرآن به خدا وصل می شود و خداوند وجودش آرامش است، برای هدایت و نجات نیاز به قرآن داریم.
وی در پایان گفت: ماه مبارک رمضان ماه نزول رحمت و ماه نزول آیات قرآن کریم و آمادگی برای حضور در این ماه پر برکت و برنامه ریزی مناسب به خصوص برنامه های قرآنی از ضروریات است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار