فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان گفت: در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان 16 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک مومنانه در قالب رزمایش مواسات و همدلی در بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.
کد خبر: ۹۴۲۷۶۹۷
|
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج ؛ وحید قویدل " فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان" ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان امام علی (ع) و درک شب های قدر گفت : در لبیک به ندای رهبری و در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه و همزمان با گرامیداشت شهدای حرم رضوی و اولین سالگرد سالروز شهادت سردار حجازی، کمک های مومنانه در قالب های مختلف در نقاط محروم و مرزی شهرستان رازوجرگلان توزیع شد.

وی افزود: 5 هزار پرس غذای گرم ، ۶ راس ذبح گوسفند و 4هزار قرص نان مهربانی در این ایام تهیه و توسط پایگاه های مقاومت بسیج در بین خانواده هایی که پیش از این شناسایی شده بودند، توزیع شد.

فرمانده سپاه شهرستان رازوجرگلان ادامه داد: همچنین ۶ واحد مسکن محرومین در این بازه زمانی مرمت و بهسازی شد و ۱۰ سری جهیزیه به زوج های جوان شهرستان رازوجرگلان اهدا شد.

قویدل با اشاره به توزیع هزار پک بهداشتی در بین هیات های مذهبی شهرستان خاطر نشان کرد: در مجموع 16 میلیارد و 200 میلیون ریال معادل 1میلیارد و ششصد و بیست میلیون تومان کمک تاکنون، در قالب رزمایش مواسات و همدلی در رازوجرگلان در بین نیازمندان توزیع شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار