با حضور حجت الاسلام جلیلیان و ماموستا قادری؛
طی مراسمی از خانواده معظم شهدا در پاوه با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و امام جمعه پاوه تجلیل به عمل آمد.
کد خبر: ۹۴۲۸۰۹۹
|
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه به نقل از هزار ماسوله، طی مراسمی از چهار خانواده معظم شهدا شهید محمد کوهی؛ شهید عبدالباقی رشیدی؛ شهید علی کیخسروی و شهید محمد علی سلیمی با حضور امام جمعه پاوه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کرمانشاه، با حضور حجت الاسلام شمس اله جلیلیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان و ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه، از ۴ خانواده معظم شهدا دیدار و در پایان چفیه متبرک مقام معظم رهبری و تمثال زیبای آن شهدا به همراه یک جلد قرآن و تسبیح و هدیه ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری به این خانواده شهدا اهدا شد.

در ابتدا در دیدار با خانواده معظم شهید محمد کوهی امام جمعه پاوه در سخنانی اظهار داشت: تکریم مقام والای خانواده شهدا، و پیگیری امور خانواده‌های آنان از رسالت‌های مهم مسئولان است.

ماموستا ملا قادر قادری گفت: قدردانی از خانواده شهدا عمل بسیار پسندیده ای است و نباید ایثارگری این عزیزان فراموش گردد، حضور در منزل شهدا به نشانه قدردانی از خانواده های آنهاست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز در این دیدار در سخنانی اظهار داشت: عظمت و عزت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا و صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.

حجت الاسلام جلیلیان افزود: خانواده های شهدا از سرمایه های انقلاب اسلامی و پشتوانه این نظام مقدس اند و حقیقتاً خانواده ایثارگران هستند که این انقلاب را زنده نگه داشته اند.

در ادامه با خانواده معظم شهید عبدالباقی رشیدی دیدار و از این خانواده نیز تجلیل به عمل آمد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این دیدار گفت: مقام شهادت نصیب هرکسی نمی شود و زمانی که هرکس به این درجه رسید؛ بالاترین عزت را به همراه دارد.

وی افزود: امروز به محضر این خانواده های با عزت در این ایام مبارک رمضان و در آستانه کنگره بزرگ شهدای روحانی سراسر کشور رسیدیم و به عنوان وظیفه از این خانواده ها تجیلی به عمل آوریم.

حجت الاسلام جلیلیان با بیان اینکه راه و رسم شهدا را نباید فراموش کنیم گفت: اهدای چفیه تبرک شده مقام معظم رهبری به این خانواده ها هم به عنوان وظیفه خود می دانیم.

در ادامه با خانواده معظم شهید علی کیخسروی دیدار و از این خانواده نیز تجلیل به عمل آمد.

در ادامه به دیدار خانواده معظم شهید محمد علی سلیمی نیز رفتند و با اهدای هدایایی از این خانواده نیز تجلیل به عمل آمد.

در پایان این دیدارها برای هر کدام از این خانواده ها چفیه متبرک مقام معظم رهبری و تمثال زیبای شهید کوهی به همراه یک جلد قرآن و تسبیح و هدیه ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری به خانواده این شهیدان اهدا گردید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار