صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برنامه‌های متنوعی تدارک دیده است.
کد خبر: ۹۴۲۸۲۴۶
|
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج ، ویژه‌برنامه زنده « قدس لنا» در سیمای دنا با سخنرانی رهبر معظم انقلاب، پخش موسیقی و سرودهای انقلابی، بهره‌‌گیری از کلام امام خمینی (ره)، شهید مطهری و دیگر بزرگان با موضوع قدس و فلسطین، پخش تصاویر و کلیپ‎های ارسالی مخاطبان، پخش گزارش‎های مردمی از سراسر استان به همراه پویش این راهپیمایی در شهر یاسوج انجام می‌شود.

تولید و پخش سه برنامه زنده «نگاه روز» با حضور کارشناسان و استادان دانشگاه درباره موضوع قدس و فلسطین از دیگر اقدامات حوزه سیمای شبکه استانی دنا است.
سیمای دنا علاوه بر پرداخت برنامه‌های ای روتین خود را از ساعت 9 صبح روز جمعه تا ساعت 12 در مخاطبان و راهپیمایان هم اسنانی را همراهی می‌کند.

بر پایه این گزارش، همکاران واحد سیار برای پوشش هرچه بهتر حضور پر شور مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در 5منطقه از مسیر راهپیمایی در مبدان هفتم تیر با تهیه کنندگی عبدالناصر خلیلی، مصلی امام خمینی (ره) امیر خادمی، چهار راه ولی عصر با تهیه کنندگی سید احسان عادلی پور، یک واحد سیار«گوله پشتی» برای ضبط حاشیه‌های برنامه‌های روز قدس و استفاده از پهباد برای پوشش هوایی مراسم روز قدس از مهم ترین اقدامات همکاران سیمای دنا هست تا این حضور به یادماندنی را به صورت زنده تقدیم مخاطبان و شبکه‌های سراسری کنند.

پوشش استودیویی این روز به تهیه کنندگی کامران پاک منش است.

رادیو دنا ویژه برنامه روز قدس را به تهیه کنندگی رضا داستان از ساعت 10 تا 12 در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌برد.

دعوت از کارشناسان و گفت و گو در خصوص فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نام گذاری روز قدس، موضوع فلسطین و جبهه مقاومت و لزوم حمایت از مبارزات مردم مظلوم فلسطین، پخش بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس، پخش وله‌ها و نماهنگ‌ از مردم همیشه در صحنه استان در روز قدس از برنامه‌های رادیو دنا در این رویداد مهم است.
معاونت اطلاعات و اخبار هم در این روز با پخش گزارش تولیدی با موضوع قدس، ارسال اخبار به شبکه های سراسری، پوشش برنامه‌های خبری روز قدس و راهپیمایی روز قدس در یاسوج را با 6 گروه خبری در یاسوج و 17 گروه خبری در شهرستانها و روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد در این روز بزرگ هم استانی ها را همراهی می‌کند.

معاونت فضای مجازی نیز با سوژه‌های مشخص و پیش بینی شده، در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی حضور داشته و مخاطبان را به شرکت در پویش‌های روز جهانی قدس همراهی می‌کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار