سرهنگ پاسدار صادقی گفت: این حضور پرشور همچون گذشته روحیه امید و استقامت را برای مردم مظلوم فلسطین و آرمان قدس شریف به ارمغان خواهد آورد.
کد خبر: ۹۴۲۸۲۴۹
|
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از زرندیه ؛ همزمان با روز های پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده سپاه شهرستان زرندیه در گفتگویی با خبرگزاری بسیج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف در ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، روز قدس را ابتکار تاریخی و یکی از یادگاران ارزشمند رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) خواند.

فرمانده سپاه زرندیه با گرامیداشت روز قدس اظهار داشت: با گذشت بیش از ۴۰ سال از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، این روز به عنوان نماد مبارزه با اشغالگری این رژیم منحوس و مقابله جهان اسلام با این غده سرطانی است.

سرهنگ پاسدار محسن صادقی با بیان اینکه حضور پر شور امت اسلام در راهپیمایی های گذشته روز قدس طرح آمریکایی معامله قرن را با چالش های جدی مواجه و انشاء الله موجبات نابودی این طرح را فراهم خواهد کرد.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در این سال ها گفت: به فضل الهی مقاومت و انتفاضه فلسطین امروز در نقاط مختلف سرزمین‌های اشغالی رسوخ کرده و متحدان عربی این رژیم هم از مقاومت فلسطین به سطوح آمده اند.

سرهنگ صادقی در انتها با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: این حضور پرشور همچون گذشته روحیه امید و استقامت را برای مردم مظلوم فلسطین و آرمان قدس شریف به ارمغان خواهد آورد بطوریکه امروز با اراده این مردم مقاوم، سلاح انتفاضه از سنگ به موشک رسیده است و به امید خدا بساط این ظلم را برچیده خواهد کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار