مسابقات والیبال جام رمضان یادواه شهدای بسیج شهرستان جهرم از تاریخ ۲۰ فروردین تا ششم اردیبهشت، توسط هیئت والیبال بسیج با شرکت ۵ تیم برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۲۸۲۷۵
|
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مسابقات والیبال جام شهدای بسیج به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان جهرم با شرکت ۵ تیم برگزار گردید. 

ابوالفضل محمدپور مسئول تربیت بدنی سپاه جهرم  اظهار داشت: پس از ۱۵ شب برگزاری مسابقات به صورت دوره ای، در پایان، تیم های شهیدان محبی، شهیدان باشد جهرمی و شهیدان ابوئیان و راهپیما به ترتیب به مقام های اول، دوم و سوم مشترک این مسابقات، رسیدند و تیم شهید تواره به کاپ اخلاق این بازیها دست یافت. 
 
وی در ادامه بیان داشت:  تیمهای شرکت کننده در این مسابقات، با نام مقدس شهدا به جهت پاسداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز شهرستان، در مجموعه فرهنگی ورزشی امام امیر المومنین (ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم، به رقابت پرداختند.
 
 سرهنگ محمدپور در پایان گفت: مسابقات جام رمضان با مدیریت هیات والیبال بسیج،  جناب آقای دلپسند و  همکاری داوران، سرپرستان ،مربیان و بازیکنان با انجام 15 بازی در دو مرحله دوره ای و حذفی برگزار شد که از دست اندرکاران و اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز تقدیر و تشکر به عمل می آید.
انتهای پیام/
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار