مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان در گفت‌وگو با «بسیج»
زنجان _ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، گفت:امام (ره) با تفکر راهبردی و نگاه وسیع تمام نقشه و اهداف رژیم صهیونیستی را برهم زد.
کد خبر: ۹۴۲۸۴۸۹
|
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴

حجت الاسلام حسن بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ضمن گرامیداشت روز قدس اظهار داشت:امام خمینی (ره) با دیدگاه وسیع و تفکر راهبردی که داشتند پس از پیروزی انقلاب اسلامی آخرین جمعه ماه مبارک را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند . 

 

تفکر راهبردی امام خمینی (ره) تمام اهداف رژیم صهیونیستی را برهم زد

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیست برای تثبیت و نفوذ خود در منطقه برنامه های گسترده و قابل توجهی را داشت، تصریح کرد:هدف آنها تسلط بر منطقه جغرافیایی است. 

 

 

 

حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه هدف امام راحل (ره) با اعلام روز جهانی قدس به میدان آوردن مردم جهان اسلام و همه آزادی خواهان دنیا بود،عنوان کرد:امام (ره) با این تفکر راهبردی تمام نقشه و اهداف رژیم صهیونیستی را برهم زدند . 

 

 

 

این مسئول با بیان اینکه امروزه کل دنیا برای حمایت و دفاع از مردم فلسطین در صحنه هستند، بیان داشت:در حال حاضر آزادی خواهان و مردم جهان این حق طلبی را قبول دارند و خواستار عقب نشینی رژیم صهیونیستی هستند . 

 

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان با اشاره به اینکه با بررسی دقیق و اجمالی متوجه میشویم که اسرائیل مدت مدیدی است که در بیشتر جنگ ها شکست خورده است ، اظهار کرد:امنیت داخلی و همچنین مسائل اقتصادی رژیم صهیونیستی با مشکل مواجه شده است. 

 

 

وی با اشاره به اینکه  ندای یار المسلمین از جامعه فلسطین شنیده می شود،بیان کرد:در حدیثی آمده است هرکس ندای مسلمانی را بشنود و به او جوابی نگوید مسلمان نیست و امروز این وظیفه ما و تمام دنیاست که یاریگر مردم فلسطین باشد. 

 

 

حجت الاسلام بیگدلی در ادامه گفت:دفاع از اسلام، اماکن مقدس، تاریخ جهان اسلام، اولین قبله گاه اسلام و حرم ابراهیمی در فلسطین اشغالی از وظایف همه مسلمین و آزادی خواهان دنیا است که باید در صحنه باشند. 

 

 

این مسئول در ادامه عنوان کرد: فردا مردم شریف ایران و استان زنجان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر به فرمان ولی امر زمان خود مقام معظم رهبری (مدظله العالی) لبیک گفته و از مردم مظلوم فلسطین حمایت میکنند. 

 

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان در پایان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خاطرنشان کرد:با عنایت خداوند متعال روزی شاهد اقامه نماز در بیت المقدس باشیم که آن روز، روز آزادی خواهان خواهد بود.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار