سازمان بسیج حقوقدانان استان هرمزگان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر نمود.
کد خبر: ۹۴۲۸۵۰۸
|
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹

به گزارش روابط عمومی بسیج حقوقدانان هرمزگان، متن کامل این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

"روز قدس روز اسلام است" امام خمینی(ره)

روز جهانی قدس، روز ورق زدن و بازخوانی پرونده ی جنایات رژیم روبه زوال صهیونیستی است. فرصتی برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی است و همانطور که امام راحل فرمودند: «روز قدس یک روز اسلامی است و یک بسیج عمومی اسلامی بود و من امیدوارم که این امر مقدمه باشد از برای حزب مستضعفین در تمام دنیا»
نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط رهبر کبیر انقلاب تصمیمی استراتژیک برای احیای تفکر وحدت و یکپارچگی جهانی امت اسلامی است.

رسالت حمایت از مظلوم و خصومت با ظالم که به عنوان یکی از مهم ترین آرمان های جمهوری اسلامی محسوب می شود برگرفته از وصیت امام المتقین علی علیه السلام در بستر شهادت است و امروز که اسرائیل به عنوان مصداق ظالم و کانون بی عدالتی در منطقه، به قبله اول مسلمین و جان و مال و ناموس آنان تعرض نموده و مملکت فلسطینیان را غصب کرده است، مردم آزادیخواه ایران و سراسر جهان بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می دهند تا تکلیف اسلامی و انسانی خود که منجر به تقویت احساس اقتدار، حق طلبی و آزادیخواهی در مقابل قدرت های استکبار و استعمار گر می شود را در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به انجام رسانند.

جامعه حقودانان ، وکلا و قضات ، کارشناسان و سردفتران در امتداد هم‌پیمانی با فرمان تاریخی امام راحل عظیم‌الشّان و در تداوم اطاعت از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همگام با آحاد ملت ایران در روز جهانی قدس و پاسداشت خون شهدای گرانقدر مقاومت، به‌ویژه سردار دل‌ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری از همراهی امت‌های اسلامی اقصی نقاط جهان در حمایت از فلسطین و غضب بر رژیم صهیونیستی را رقم خواهند زد.

راهپیمایی روز قدس در بندرعباس ، ساعت ۱۰:۳۰ شروع و از میدان امام خمینی«ره» پارک شهید دباغیان تا مسجد جامع بندرعباس می باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار