فرمانده سپاه تنگستان با انتشار بیانیه ای گفت: روز جهانی قدس از ماندگار ترین میراث‌های تاریخی امام خمینی(ره) است
کد خبر: ۹۴۲۸۶۲۹
|
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان ،سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه تنگستان دربیانیه ای ضمن تبریک فرارسیدن روزجهانی قدس گفت: روز جهانی قدس از ماندگار ترین میراث‌های تاریخی امام خمینی(ره) است.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ ۚ وَمَا رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ رَمَىٰ ۚ وَلِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنِینَ مِنْهُ بَلَاءً حَسَنًا ۚ إِنَّ اللَّهَ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

روز جهانی قدس از ماندگار ترین میراث‌های تاریخی امام خمینی(ره) است

رهبر معظم انقلاب روز قدس را لیله القدر جهان اسلام تعبیر فرموده اند که این تفسیر و تعریف رسا و پر مایه،نشان از اهمیت مسأله فلسطین و اشغال قبله اول مسلمین در سرنوشت و شرایط کشور های جهان اسلام دارد .

روز قدس،سیلی وجدان بیدار انسان بر صورت هاییست که در باد هراس از هیمنه پوشالی استکبار و متحدین ناراستش غنوده اند و غافل اند از ظلمی که به ناروا بر پاره تن جهان اسلام این روز ها و سالها رفته است

اینجانب روز تجلی شکوه،عظمت،وحدت،حق جویی،عدالت طلبی و رستاخیز استکبار ستیزی را به مردم قهرمان ایران بخصوص مردم شریف،نجیب و ولایتمدار استان بوشهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

رجا واثق دارم خط نورانی مقاومت که به ثمره خون دلاور مردانی چون شهید والا مقام قاسم سلیمانی امروز از یک جریان سیاسی انقلابی به گفتمانی فکری و اجتماعی بدل شده است در آینده ای نزدیک آزادی قدس شریف را رقم خواهد زد.

سرهنگ پاسدار احمد حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی(ع)تنگستان

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار