پورمیرزایی: سران رژیم صهیونیستی و کشور‌های حامی آن بدانند تا انقلاب اسلامی زنده است، خواب‌هایی که برای منطقه دیده اند تعبیر نشده و روز به روز به پایان خود نزدیک‌تر خواهند شد و...
کد خبر: ۹۴۲۸۸۵۵
|
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص روز قدس گفت: روز قدس، روز فریاد آرمان مشترک امت اسلامی و همه‌ی آزادی خواهان جهان است و امروز بیش از گذشته به تحقق این آرمان امید داریم، چرا که ملت فلسطین قوی‌تر ومجاهدتر از گذشته در حال مبارزه هستند.

علی پورمیرزایی عنوان کرد: اگر یک روز تنها سنگ، سلاح مقابله با اشغالگران بودن، امروز به مدد مجاهدت امثال شهید سلیمانی انواع موشک‌های نقطه زن در دستان مبارزان فلسطینی می‌باشد.

وی اضافه کرد: با مسلح شدن کرانه باختری و مهم‌تر از آن افزایش آمادگی محور مقاومت، روز به روز به لحظه رهایی ملت فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک‌تر می‌شویم.

پورمیرزایی گفت: امروز گرچه دولت‌های ضعیف و زبون منطقه و ارتجاع عربی در حال خیانت به آرمان فلسطین هستند، لکن ملت‌های مسلمان منطقه باید با حضور خود در صحنه پشتیبانی از فلسطین و مبارزان آزادی قدس شریف را با صدای بلند اعلام کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد بیان داشت: امروز امت اسلامی باید بیش از گذشته بر اتحاد خود بیفزاید و مراقب نقشه‌های شوم دشمن مبنی بر درگیری داخلی در کشور‌های منطقه و تلاش برای تفرقه بین ملت‌ها باشد. در واقع مسلمانان باید به آن توصیه حضرت امام (ره) که فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر دشمن صهیونیست بکشید" جامه عمل بپوشانند.

وی گفت: سران رژیم صهیونیستی و کشور‌های حامی آن بدانند تا انقلاب اسلامی زنده است، خواب‌هایی که برای منطقه دیده اند تعبیر نشده و روز به روز به پایان خود نزدیک‌تر خواهند شد و ملت‌های انقلابی کار را به آنجا خواهند رساند که هیچکس جرات هزینه بیشتر برای حفظ این غده‌ی سرطانی نکند.

وی در پایان تاکید کرد: جوانان و جامعه دانشگاهی با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس مانع کمرنگ شدن مسئله فلسطین خواهند شد و خائنین به این آرمان در کشور‌های اسلامی را رسوا خواهند کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار