از مهم ترین موضاعات مطرح شده در این جلسه می توان به عدم وجود شعب ویژه دعاوی معدنی که موجب تخصصی تر شدن روند رسیدگی و کاهش اشتباهات قضات محترم در حل موضاعات پیچیده معدنی و حمایت از کار افرینان می شود، اشاره کرد.
کد خبر: ۹۴۲۹۰۶۴
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، پیرو تفاهم نامه ما بین سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن خراسان جنوبی و سازمان بسیج حقوقدانان، در راستای حمایت از تولید، اشتغال و کار افرینان، اولین جلسه رسیدگی به مشکلات حقوقی واحد های معدنی آسکا، برخان و پرنیان، با حضور مدیر عامل مجموعه های معدنی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مسئول بسیج حقوقدانان و نماینده شرکت شهرک های خراسان جنوبی در مرکز کار افرینی، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر ارائه مستندات، مهم ترین دغدغه ها و چالش های حقوقی که بهره بردار با ان مواجه شده، مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. از مهم ترین موضاعات مطرح شده در این جلسه می توان به عدم وجود شعب ویژه دعاوی معدنی که موجب تخصصی تر شدن روند رسیدگی و کاهش اشتباهات قضات محترم در حل موضاعات پیچیده معدنی و حمایت از کار افرینان می شود، اشاره کرد.

لازم به ذکر است، پرونده واحد معدنی به علت پیگیری مشکلات و تسریع در روند رسیدگی به کمیته رفع موانع حقوقی تولید استان ارجاع داده شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار