سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: مجاهدت‌های خستگی ناپذیر نادر طالب‌زاده در افشای هویت و عملکرد نظام سلطه و صهیونیسم برای فعالان جبهه انقلاب اسلامی راهگشا خواهد بود.
کد خبر: ۹۴۲۹۲۰۷
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت نادر طالب‌زاده هنرمند انقلابی و چهره جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت جانسوز هنرمند متعهد، فرهیخته و انقلابی مرحوم "حاج نادر طالب زاده" از برجستگان عرصه هنر و رسانه انقلاب اسلامی موجب تاثر و تالم گردید.

مجاهدت‌های خستگی ناپذیر او در سنگر ترویج گفتمان مقاومت و انقلاب اسلامی و افشای هویت و عملکرد نظام سلطه و صهیونیسم با اقدامات و تولیدات رسانه‌ای هوشمندانه و فاخر در قامت مستندساز، تهیه کننده و کارشناس مجری رسانه ملی نقش بسزایی در آگاهی بخشی به افکار عمومی و مخاطبان جامعه هدف ایفا کرده است که برای فعالان جبهه انقلاب اسلامی راهگشا خواهد بود.

این ضایعه جبران ناشدنی را به ملت عظیم الشان ایران به ویژه به خانواده معظم ایشان و مجاهدان مخلص و فداکار جبهه فرهنگ، هنر و رسانه انقلاب اسلامی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید ، رحمت و رضوان الهی و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای عموم مصیبت دیدگان، علاقه مندان و همکاران وی صبر و اجر توام با پاداش صابرین طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

ارسال نظرات
آخرین اخبار