جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام گفت: ۱۵ زندانی در قالب طرح احرار سازمان بسیج حقوق‌دانان همزمان با عید سعید فطر آزاد شدند.
کد خبر: ۹۴۲۹۴۵۴
|
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان ،طرح احرار و نهضت آزادسازی زندانیان معسر، محکومین مالی، بدهکاران و جرائم غیر خطرناک در سپاه امام سجاد علیه السلام برگزار شد.


در این مراسم که به مناسبت ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر برگزار شد سردار هدایت الله امیری جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری‌های سازمان بسیج حقوق‌دانان استان اظهار داشت: در این مرحله گروه جهادی پزشکان بسیجی نیز حضوری فعال داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.


وی افزود: این زندانیان بعد از آزادی به گونه‌ای رفتار کنند که دیگر گرفتار زندان نشده و سبب آزار و اذیت خانواده‌هایشان نشوند.


احمدی منش دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان بندر عباس نیزبا بیان اینکه این مرحله از طرح احرار با همکاری دستگاه قضایی، سازمان زندان‌ها و اقشار بسیج برگزار شده است، از نقش‌آفرینی بسیج حقوقدانان که به صورت ویژه در این مرحله با کمک‌های مالی و حضور گروه جهادی پزشکان بسیجی یاری‌گر این برنامه بوده‌اند تشکر کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار