به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و گرامیداشت روز معلم فرماندهان و کارکنان سپاه ناحیه شهرستان زهک با حجت الاسلام والمسلمین پوراندخت امام جمعه زهک دیدار کردند.
کد خبر: ۹۴۲۹۵۴۹
|
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸

به گزارش خبرنگار بسیج از زهک، در این دیدار سرهنگ پاسدار حیدری فرمانده سپاه ناحیه زهک ضمن گرامیداشت هفته عقیدتی بر لزوم تبیین تفکرات امام راحل در به ثمر رساندن اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین کوچکزایی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان زهک با بیان برنامه های این نهاد در هفته عقیدتی سیاسی در گرامیداشت مقام شهید مطهری گفت : دوازده اردیبهشت سالروز شهادت مغز متفکر و یکی از معماران نظام جمهوری اسلامی ایران ، شهید مرتضی مطهری (ره) بهانه ی مقدسی است که به پاس همه خدماتی که تنین انداز صدای انبیاء به عنوان اولین معلمان در مدرسه هستی بود مقام والای معلم را گرامی بدارند چرا که تجلیل و تعظیم او ، تکریم علم است.

 وی افزود: شهید مطهری استادی فرزانه و فیلسوفی توانا بودند که قبل از شهادتشان در این دنیا به مقام شهادت نائل شده بودند چرا که این دانشمند درد آشنا، تنها دغدغه اش پاسخ به شبهات و سوالات در حوزه دین با تکیه بر قدرت علمی، عقیدتی و فلسفی خود با شمشیر منطق و استدلال بود تا بتواند ریشه التقاط و انحراف را برکند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار