فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین گفت: ۸۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان و افراد کم درآمد با اجرای رزمایش کمک مومنانه به مناسبت فرا رسیدن عید فطر در این شهرستان توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۲۹۹۵۲
|
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳

سرهنگ پاسدار «محسن دارابی» در حاشیه اجرای این رزمایش در گفتگو با خبرگزای بسیج از کرمانشاه اعلام کرد: ارزش بسته های غذایی توزیع شده ۴۰۰ میلیون تومان است که با حمایت خیران تامین شده و توسط سپاه شهرستان توزیع می‌شود.

وی اظهار داشت: این بسته های مواد غذایی در قالب کمک های مومنانه شامل برنج، روغن، خرما و دیگر اقلام غذایی است که ارزش هر بسته غذایی ۵۰۰ هزار تومان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین گفت: نیروهای سپاه پاسداران همیشه و در همه عرصه ها پیشقدم بوده اند که این بار نیز از ابتدای بحران کرونا تاکنون نقش موثری در کمک رسانی به بیماران و نیازمندان و اجرای شهید سلیمانی داشتند.

وی اضافه کرد: نیروهای سپاه در یاری رساندن به نیازمندان در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره پای کار هستند و در همه ی بحران ها کمک حال مردم بوده اند.

او ادامه داد: از تمام خیران و افراد نوعدوست می‌خواهیم که در راستای ادامه این اقدام ارزشمند و کمک های مومنانه بازهم حضور همه جانبه داشته باشند تا نگذاریم که سفره‌های خانواده‌های نیازمند خالی بماند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار