تبریز- فرماندار کلیبر گفت: گروه های جهادی بسیحی پیشرو و طلیه دار لشکر سازندگی بوده و در همه عرصه ها بخصوص در سازندگی و نشر فرهنگ ایثار عاشقانه و فدرتمندانه میدان داری می کنند.
کد خبر: ۹۴۳۰۸۵۷
|
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، میر حسین بهادری در رزمایش جهادگران فاطمی کلیبر اظهار داشت: بسیج در عرصه های نظامی، سازندگی، فرهنگی سنگرهای دیگر قدرت و توانایی خود را نشان داده و پیشرفت و اقتدار کشور را به ارمغان آورده است.

وی اضافه کرد: در طول دفاع مقدس همین بسیجیان جبهه ها را با استواری تمام اداره کرده و در حالی که تمام ابرقدرت ها از دشمن ما حمایت می کردند حتی یک وجب از خاک ایران را به دشمن نداد امروز در هر جایی جهان پیروزی وجود دارد تفکر بسیج در آن می درخشد.

بهادری یادآور شد: اگر چه در بعضی از کشورها نیروی مردمی وجود دارد اما چون تفکر بسیجی در آن ها که اولین نشانش ایثار است وجود ندارد، پیشرفت و ترقی چندانی نیز حاصل نمی شود.

وی ادامه داد: پیروزی افتخارآفرین در کشورهای لبنان، فلسطین، یمن و سوریه و عراق در هنگامه سخت و تهاجم استکبار با تفکر و نیروی بسیجی صورت کرفته و صلابت و مقاومت بسیج دنیای سلطه طلبان را  سیاه  کرده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار