فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: بسیاری از مشکلات گیلان حاصل بروکراسی و مشکلات اداری است به‌طوری برای ایجاد سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات باید مراحل زیادی طی شود
کد خبر: ۹۴۳۰۹۳۴
|
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۹

 

 

 


به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در رزمایش جهادگران فاطمی در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه کار جهادی باید برای جلب رضایت پروردگار باشد، اظهار کرد: کار جهادی زحمت بسیار سخت و فراوانی دارد لذا اگر این کار برای حلب رضایت پروردگار نباشد به سر منزل مقصود نخواهد رسید.
سردار محمد عبدالله پور با اشاره به دلایل بروز بسیاری از مشکلات در کشور گفت: بسیاری از مشکلات گیلان حاصل بروکراسی و مشکلات اداری است به‌طوری برای ایجاد سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات باید مراحل زیادی طی شود.
وی برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی را یک کار ارزشمند در جمهوری اسلامی دانست و افزود: در این رزمایش ۸۰۰ گروه جهادی از سه هزار و ۵۰۰ گرنه جهادی شرکت دارند که اقدامات بسیار خوبی هم اتخاذ شده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به اختصاص وام‌های قرض الحسنه به افراد نیازمند و جویای کار بیان کرد:  وام‌های قرض الحسنه در حوزه آشغال بسیار خوب عمل کرده است لذا اگر این روند در این استان ادامه‌دار باشد بسیار به اقتصاد استان کمک می‌کند.
عبدالله پور با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج یار و یاور سپاه در توزیع بسته‌های معیشتی بوده‌ است، گفت: استان گیلان دو هزار و ۷۱۶ پایگاه مقاومت دارد که در روزهای پنجشنبه و جمعه پنج‌ الی ۱۹ هزار بسته معیشتی توسط این پایگاه‌ها در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
وی توزیع بسته‌های معیشتی را فقط شامل اقلام اساسی ندانست و افزود: توزیع ۲۰‌‌هزار لوازم تحصیلی و الکترونیکی، تهیه ۹ هزار لوازم تحریریه، دو هزار راس گوسفند، تهیه یک میلیون پرس غذای گرم و اهدا جهیزیه از جمله اقدامات سپاه قدس گیلان و بسیجیان و خیرین در این مدت بوده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به ادامه‌دار بودن تهیه بسته‌های معیشتی در گیلان بیان کرد: به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان امروز هشت هزار بسته و ۵۰ جهیزیه کامل به نوعروسان و دامادمان گیلانی تهیه و به نیازمندان تحویل داده خواهد شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار