فرمانده ناحیه حضرت محمد رسول الله (ص) شیراز خبر داد:
به گفته فرمانده ناحیه حضرت محمد رسول الله (ص) شیراز، بهداشت و درمان، محرومیت‌زدایی، فرهنگی، ورزشی، اقتصاد مقاومتی، علمی و پژوهشی و هنری عرصه‌های جهادگران فاطمی در غرب شیراز است.
کد خبر: ۹۴۳۱۴۴۶
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ پاسدار عباس بنائی خیرآبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای رزمایش جهادگران فاطمی در کلیه مناطق شمال غرب شیراز با حضور گروه‌های جهادی اظهار داشت: جهادگران بسیجی در عرصه‌های بهداشت و درمان، محرومیت‌زدایی، فرهنگی، ورزشی، اقتصاد مقاومتی، علمی و پژوهشی و  هنری به ارائه خدمات مشغول هستند. 

وی با بیان اینکه رزمایش در مرحله نخست با تمرکز فعالیت‌ها  در شهرک  قصرقمشه است، از برپایی میز خدمت در این منطقه خبر داد و گفت:  در ادامه رزمایش جهادگران فاطمی در شمال غرب شیراز با استفاده از ظرفیت  بسیج سازندگی، میز خدمت با حضور مسئولان ادارات برگزار شد و مشکلات مردم محله قصرقمشه شیراز مورد بررسی قرار گرفت.

بنایی با اشاره به اینکه  بسیج سازندگی با رزمایش  جهادگران فاطمی، برای خدمت به مردم به میدان آمده است تا روند خدمت به مردم جلوه بهتری پیدا کند، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های میدانی برای بررسی  مشکلات و معضلات مردم قصرقمشه، دعوت از مسئولین برای پاسخگویی در حوزه‌های مختلف بود که با حضور مردم بررسی و دنبال شد.

وی با تصریح بر اینکه با همکاری امام جمعه شمال غرب شیراز، ادارات  خدمات‌رسان شامل  بهزیستی، منابع طبیعی، اداره ثبت، اداره مخابرات، نیروی انتظامی و شهرداری در این میزخدمت حضور داشتند، گفت: از ابتکارات بسیج سازندگی در این رزمایش جهادگران، برپایی میز خدمت است تا مردم سریعتر و بهتر در راستای مشکلاتی که دارند به نتیجه برسند.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت:  با کارمیدانی در بین مردم می‌توان بخشی از مشکلات را با همیاری سازمان‌ها و ادارات بررسی و مشکلات آنان را برطرف کرد که با روند کارهای اداری میسر نمی‌شود. 

سرهنگ بنایی با اشاره  به  فرمایشات مقام معظم  رهبری تصریح کرد: طرح بسیج سازندگی به منظور هویت بخشیدن و شخصیت دادن به جوانان و مشارکت دادن آنان در عرصه‌های عمران و توسعه مناطق محروم روستایی، کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و فراهم ساختن زمینه‌های پایداری و توسعه منابع ملی با فرمان مقام معظم رهبری و با همکاری وزارت جهاد سازندگی و نیروی مقاومت بسیج در سال 1379 طراحی و تدوین شده است.

وی افزود: ارائه خدمات پزشکی رایگان، خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های ازدواج، اعتیاد و خانواده، ساخت و مرمت منازل محرومین، کلاس‌های رایگان آموزشی ویژه دانش آموزان، اجرای گروه‌های سرود، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و  نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، خدمات رایگان خیاطی، برپایی غرفه‌های صنایع دستی، و توزیع بستههای معیشتی، از جمله برنامه‌های گروه‌های جهادی ناحیه محمدرسول‌الله(ص) در این رزمایش به ارایه خدمت می‌پردازند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار