فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با خانواده شهید "علی یوسف‌زاده در بندرعباس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش‌های دینی دانست.
کد خبر: ۹۴۳۱۵۴۸
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان ،سرتیپ پاسدار حسین اشتری در دیدار با خانواده شهیدگرانقدر علی یوسف‌زاده در بندرعباس اظهار داشت: شهدا مایه افتخار خانواده‌ها و موجب تجلی امنیت، عزت و اقتدار نظام اسلامی ما هستند و ادامه راه شهدا با الگوپذیری از منش، تفکر، دینداری و ولایت پذیری آنان امکان پذیراست.

وی خون مطهر شهدا را تضمین کننده اقتدار و امنیت کشور دانسته و سرکشی از خانواده های شهدا را یک وظیفه و تکلیف عنوان کرده و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش‌های دینی است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه آنچه شهدا از ما انتظار دارند، ادامه دادن راه آنها است خاطرنشان کرد: راه شهدا شناخت ولی‌فقیه زمان خود، فاصله نگرفتن از محور ولایت، دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام(ره) و انجام وظیفه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

اشتری بیان داشت: اگر امروز مملکت و کشور ما استوار و پا برجاست، به دلیل جان فشانی های شهدای گرانقدر است.

فرمانده کل انتظامی کشور جمهوری اسلامی ایران در پایان با اشاره به مقام والای شهدا در دنیا و آخرت، افزود: امنیت امروز جامعه مدیون خون شهدا ، ایثار و فداکاری آنها است و شهدا انسان های کامل، سند افتخار و پایه گذار امنیت و عزت کشور هستند و در محضر خداوند متعال، اجر و جایگاهی والا دارند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار