جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در امور اقشار گفت: اجرای طرح محله های اسلامی تحقق بخشی به فرامین مقام معظم رهبری است.
کد خبر: ۹۴۳۱۵۷۴
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴
 به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ عین الله حاتمی، جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) در امور اقشار بسیج پیش از ظهر امروز در نخستین گردهمایی ارکان تحقق محله های اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه تا پایان امسال طرح محله اسلامی به عنوان یک چشم‌انداز در حدود ۱۱ هزار محله کشور اجرایی می شود، اظهارکرد: در خراسان شمالی ۱۶۸ محله را برای اجرای این طرح انتخاب شده است.

 

وی با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع کارگران ادامه داد: در کشور ایران نیز به مثابه تمام کشورهای دنیا مسائل و مشکلاتی در کنار دستاوردهای وسیعی که به برکت انقلاب رقم حخورده است، وجود دارد.

 

سرهنگ حاتمی گفت: حل مسائل و مشکلات جامعه در بیان حضرت آقا، برعهده حلقه های میانی است، که این حلقه ها باید از بطن و درون جامعه  و مردم شکل بگیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: براین اساس برنامه محله های اسلامی، در واقع تحقق فرمایش مقام معظم رهبری است به گونه ای که مردم میدان دار باشند و محوریت امور به خود مردم سپرده شود تا با پشتیبانی دستگاه های اجرایی مشکلات حل شود.

 

سرهنگ حاتمی یادآور شد: با هماهنگی بسیار مطلوبی که در بین دستگاه های اجرایی خراسان شمالی وجود دارد، میثاق نامه ای در راستای اجرای طرح محله های اسلامی بین ۱۵ دستگاه استان بسته شده است.

 

این مقام مسئول تاکیدکرد: در این طرح در واقع هیچ بنایی به موازی کاری با هیچ دستگاهی وجود ندارد، بلکه نگاه به همراهی و هم افزایی بین دستگاه ها در راستای حل مشکلات مردم است.

 

سرهنگ حاتمی با اشاره به اینکه در خراسان شمالی در موضوع کرونا تجربه موفقی تخت عنوان محله محوری رقم خورد، گفت:  براین اساس با الگو گرفتن از طرح های اجرایی شده و موفق می توان در راستای طرح های نو ایده گرفت و با موفقیت کار را پیش برد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار