خبرهای داغ:
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
خورگامی از برگزاری نمایشگاه ملزومات جهیزیه از ۲۷ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خبر داد
کد خبر: ۹۴۳۲۴۱۲
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱

قزوین_ احمد خورگامی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج بیان کرد: نمایشگاه ملزومات جهیزیه از تاریخ 27 لغایت 31 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا خواهد شد.

 

خورگامی افزود: بیش از 60 مشارکت کننده از استان‌های اصفهان، همدان، تهران، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی و غربی،گیلان و زنجان در عرصه‌های مختلف شامل لوازم خانگی، مبلمان، فرش ماشینی و دستباف، لوازم آشپزخانه، لوستر، سرویس و کالای خواب و غیره محصولات خود را عرضه می‌کنند.

 

وی بیان کرد: برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضا‌های رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالا‌های مورد نیاز برای زوج های در آستانه ازدواج را از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه بیان کرد.

 

به گفته مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان، محصولات و کالا‌های این نمایشگاه با ارائه تخفیفات از 5 تا 20 درصد عرضه خواهد شد.

این مسئول اعلام کرد: نمایشگاه ملزومات جهیزیه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین دایر خواهد بود.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار