دامغان_ امام جمعه شهر دامغان ضمن بیان اینکه اثرگذاری در حلقه‌های صالحین با جمعیت اندک هم امکان پذیر است، گفت: آنچه که در صالحین مهم است تعداد زیاد متربیان نیست بلکه میزان اثرگذاری مطرح می باشد چرا که ممکن است تعداد اندک ولی بر جمعیت زیادی اثرگذار باشد.
کد خبر: ۹۴۳۲۴۳۴
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رستمیان امام جمعه و استادیار شجره طیبه صالحین در دامغان در آیین تکریم و معارفه مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان دامغان اظهار کرد: اعتقادات و ارزش‌های دینی مردم اساس و پایه انقلاب اسلامی می باشد و دشمن در پی ضربه زدن به همین اعتقادات است.

خطیب نماز جمعه دامغان فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج را در امر تعلیم و تربیت بسیار مهم دانست و بیان کرد: دشمن در مواردی موفقیت‌هایی به دست آورده اما سنگرهای بسیار مهمی مانند پایگاه‌ها و حلقه‌های صالحین را در اختیار داریم که با کار تربیتی صحیح همواره نقشه‌های دشمن خنثی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین رستمیان با تأکید بر اینکه اثرگذاری در حلقه‌های صالحین با جمعیت اندک هم امکان پذیر است، تصریح کرد: آنچه که در حلقه‌های صالحین مهم است تعداد زیاد متربیان در حلقه نیست بلکه میزان اثر گذاری مطرح می باشد، چرا که ممکن است تعداد اندک ولی بر جمعیت زیادی اثرگذار باشد.


حجت‌الاسلام حسین طوسی معاونت تعلیم و تربیت سپاه قائم آل محمّد (عج) استان سمنان در این مراسم با اشاره بر مسئولیت پذیری ارکان تربیتی در امر تعلیم و تربیت اظهار کرد: تلاش ارکان مدیریتی و تربیتی بر امر روشنگری و جهاد تبیین امری ضروری و مهم می باشد.

حجت‌الاسلام طوسی با اشاره به فرمایش حضرت آیت الله جوادی آملی در مقدمه کتاب مفاتیح الحیات که تدین انسانی مقدمه ای است برای تمدن بيان کرد: مقید بودن دقیق و کامل ما به دین موجب نزدیک شدن به تمدن می شود.

وی با بهره گیری از فرمایش مقام معظم رهبری در کتاب طرح کلی اندیشه‌های اسلامی در قرآن مبنی بر اینکه ایمانی کامل است که همراه با تعهد باشد گفت: برای رسیدن به هدف، ارکان مدیریتی و تربیتی و هم متربیان که نقش آفرین هستند باید این تعهد را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیین تکریم و معارفه معاونت تعلیم و تربیت در سپاه ناحیه شهرستان دامغان برگزار و حجت الاسلام اباذر محمدی به عنوان معاونت جدید تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان معرفی و از تلاش های حجت الاسلام سید مهدی موسوی مسئول اسبق صالحین شهرستان تقدیر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار