شاهرود_در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، «مرتضی نظری» به عنوان سـرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود منصوب شد.
کد خبر: ۹۴۳۲۴۳۶
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵

نظری، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی شهرستان شاهرود شدبه‌گزارش خبرگزاری بسیج، در حکم انتصاب «مرتضی نظری» به امضای «امیر کرم‌زاده» آمده است: نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و مسئولیت‌پذیری جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سـرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود" منصوب می‌شوید.
تعامل خوب و سازنده با بخش خصوصی و همکاران آن مجموعه و سایر ادارات و نهاد‌های آن شهرستان خصوصاً فرمانداری محترم، پاسخ به هنگام اربابان رجوع و بهره‌گیری از توان ظرفیت‌های شهرستان در راستای نیل به اهداف سازمانی از جمله وظایف مورد انتظار است.
امید است تحت توجهات حضرت، ولی عصر (عج) با اهتمام به برنامه‌های دولت مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی با تأکید بر شاخص‌های عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاک‌دستی، فساد ستیزی و قانون مداری در انجام وظایف و مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.
از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را خواهانم.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان با قدردانی از زحمات رئیس قبلی اداره میراث‌فرهنگی شهرستان شاهرود گفت: انتصاب سرپرست جدید این اداره در راستای منویات دولت خدمتگزار آیت‌الله رئیسی در زمینه جوان‌گرایی و واگذاری امور به جوانان انجام شده است.
امیر کرم‌زاده افزود: در هرجایی که جوانان حضور پیدا کردند، شاهد اتفاقات بی‌بدیل در کشور بودیم و جوانان باید امروز پرچم‌دار جهاد تبیین و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کشور باشند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان تأکید کرد: آینده هر کشور و نظامی به حضور افراد سرزنده و پرتلاش بستگی دارد و مصمم به حمایت قاطع از جوانان پرتلاش و با استعداد هستیم.
«مرتضی نظری» دارای مدرک دکترای تخصصی تحقیق در عملیات، پژوهشگر و مدرس دانشگاه، دانش آموخته ممتاز و استعداد درخشان، رئیس کمیسیون میراث‌فرهنگی و گردشگری مجمع جوانان استان، مشاور عامل توسعه خوشه فرش و دست‌بافته‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان، مسئول کمیته گردشگری موسسه مردم‌نهاد ژالان، عضو پیوسته انجمن مدیریت ایران و عضو پیوسته انجمن ایرانی تحقیق در عملیات است.
پیش از این «حمیدرضا حسنی» رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار