سرپرست ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات کشور سوییس در گفت و گو با«بسیج» عنوان کرد
زنجان - سرپرست ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات کشور سوییس گفت: مخترعان کشورمان توانستند در ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات سوییس مدال برنز مسابقات و تقدیرنامه رسمی مسابقات در بخش علوم داده و کامپیوتر را به دست آوردند.
کد خبر: ۹۴۳۲۵۸۴
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

محمود امندی ؛مخترع و سرپرست گروه در ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات سوئیس در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ گفت: رومینا شیرازی و‌ روژینا شیرازی نیزجز اعضای این تیم در این مسابقات بودند.

 

درخشش جوانان ونخبگان ايراني درمسابقات جهاني اختراعات ٢٠٢٢سويیس

امندی ادامه داد: این مسابقات که از ۱۶ تا ۲۰ مارس سال جاری میلادی در ژنو سوئیس و حمایت رسمی مرکز مالکیت های معنوی سازمان ملل متحد و همچنین انجمن جهانی اختراعات و بسیاری از مراکز معتبر علمی، تحقیقاتی و صنعتی اتحادیه اروپا برگزار شد. 

 

مخترع وسرپرست گروه در 48 امین دوره مسابقات جهانی اختراعات سوئیس ، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از ۵۵۰ اختراع از سراسر جهان شرکت داشتند که پژوهشگران ایرانی توانستند حائز مدال برنز مسابقات و تقدیر ویژه در بخش علوم داده و کامپیوتر شوند. 

 

وی، با بیان اینکه این تیم ایرانی با ساخت دستگاهی ویژه که به حفظ کیفیت خواب و آرامش سلامتی افراد کمک میکند و در هنگام خواب عوامل مخرب را از بین برده و تجربه خواب بهتری را برای کاربر فراهم میکند موفق به ساخت دستگاهی قابل حمل شود، تأکید کرد: این دستگاه با ایجاد بوی مصنوعی مناسب و ایجاد علائم ادراکی تعبیه شده، کاهش ضریب مخرب آنتن موبایل، کنترلر ویژه دمای محیط و چند امکان ویژه دیگر بالاترین کیفیت خواب را برای کاربر خود ایجاد می کند، خواب یکی از بخش های اصلی زندگی انسان ها می باشد که به صورت متوسط هر انسان حدود یک سوم از عمر خود را در این وضعیت سپری می کند که با ساخت این دستگاه نظم و کیفیت خواب افراد به صورت قابل توجه ای افزایش می یابد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار