مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهربا تاکید بر اینکه معلمان افسران فضای مجازی و جهاد تبیین هستند،گفت:جهاد تبیین تنها نسبت به دشمن نیست بلکه بایددر داخل کشور و خانواده نیز روشنگری کنیم.
کد خبر: ۹۴۳۲۷۱۹
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۰

معلمان افسران فضای مجازی و جهاد تبیین هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیر،علی موحدی عصر شنبه در آئین تجلیل از معلمان نمونه شهرستان دیر با تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم، اظهار داشت: منطق ایجاد دستگاه عظیم تعلیم و تربیت انسان سازی است و محصول نهایی آموزش و پرورش باید تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی باشد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر لزوم حفظ کرامت معلمی، افزود: اولین کسانی که باید حرمت و شأن معلمی را پاس بدارند، خود ما معلمان هستیم.

 

وی ادامه داد: فراهم کردن اسباب معیشت و رفاه معلمان لازم است اما قبل از اینکه به فکر معیشت معلم باشیم باید حرمت او را پاس بداریم.

 

موحدی عنوان کرد: اگر همه اقشار جامعه در روز ۱۲ اردیبهشت برای معلم قیام کنند آن وقت ارزش دارد.

 

وی تاکید کرد: سایه و دیوار معلم و آموزش و پرورش باید بلند باشد و اگر می‌خواهیم کشوری توسعه یافته داشته باشیم باید بهترین امکانات و فضاها در اختیار آموزش و پرورش باشد.

 

موحدی با تاکید بر اینکه معلمان افسران فضای مجازی و جهاد تبیین هستند، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین تنها نسبت به دشمن نیست بلکه باید در داخل کشور و خانواده خودمان نیز روشنگری کنیم.

وی خواستار بیان دستاوردهای نظام اسلامی توسط معلمان شد و بیان داشت: تا زمانی که نسبت به مطلبی یقین پیدا نکرده‌ایم آن را در فضای مجازی منتشر نکنیم و آبروی افراد را نبریم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر درباره قانون رتبه بندی معلمان، گفت: در این دولت رتبه بندی به قانون تبدیل شد و این قانون نسبت به لایحه رتبه بندی در دولت گذشته مزیت‌های بیشتری از جمله افزایش اعتبارات و حذف سهمیه بندی دارد و شامل معلمان جدید الورود و رسته آموزشی نیز می‌شود.

 

موحدی گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش تعداد ۳۶ زمین چمن مصنوعی و هشت سالن ورزشی مختص مدارس دخترانه با اعتبار بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان احداث می‌شود و تلاش می‌کنیم به آمار ۷۰ زمین چمن مصنوعی در استان برسیم.

 

وی عنوان کرد: نوسازی ناوگان عمومی آموزش و پرورش استان نیز در قالب طرح شهید زالی انجام می‌شود.

 

انتهای خبر/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار