خبرهای داغ:
رییس اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: دشمن در فضای مجازی در تلاش برای تغییر باورهای ذهنی ماست و این جنگ آغاز شده است
کد خبر: ۹۴۳۲۸۰۶
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، اجلاسیه سراسری روحانیون آزاده به میزبانی استان قزوین در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین با حضور روحانیون آزاده سراسر کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، مسوولان استانی و کشوری برگزار شد. 

 

دشمن به دنبال تغییر باورهای ما در قالب جنگ ترکیبی است/چراغ روشنگری امروز در دست علماست
 
سردار عبداله عراقی رییس اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم با اشاره به جایگاه روحانیت در جامعه بیان کرد: مردم از روحانیت زندگی پیامبرگونه انتظار دارند و همیشه در کنار این قشر موثر، بوده اند.
 
وی با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و شهدای رزمنده گفت: حرکاتی از علما و روحانیت در طول دفاع مقدس و مرزهای مختلف و جبهه مقاومت دیده ایم که همیشه برای ما الگو بوده اند. چون این علما در سلسله مراتب معرفتی هستند مردم نیز آنها را دوست دارند و هیچ گونه بی حرمتی به این جامعه را بر نمی تابند.
 
سردار عراقی عنوان کرد: نقش روحانیت در دفاع مقدس بسیار برجسته است. هم در دفاع مقدس و هم در زندگی ما این نقش بسیار نمایان است. 
 
رییس اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: در جبهه و دوران دفاع مقدس نقش روحانیت گام به گام برای ما اثبات شده است و تا امروز روحانیت به امور ما همیشه نورانیت می دهند.
 
وی با اشاره به تغییر شیوه جنگ دشمن افزود: در جنگ های آینده که جنگ های هیبرید و ترکیبی است، دشمنان در قالب فضای مجازی کاری می کنند تا باورهای ذهنی ما را تغییر دهند.
 
این مقام نظامی تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال تخریب جایگاه روحانیت و سپاه بوده و به این امر پرداخته که باورهای ثابت شده در ذهن ما را تخریب کند و باورهای جدید ایجاد کند. در جنگ های آینده نقش روحانیت برجسته تر است و تا زمانی که دست ما در دست روحانیت باشد مسیر را گم نخواهیم کرد.
 
وی اضافه کرد: ما شیعیان چارچوبی برای خود قائل هستیم و خدا و پیامبر در طول قرن‌ها این چارچوب ها را تبیین کرده اند و در این مسیر نقش روحانیت تعریف شده و بسیار حساس و برجسته است.
 
سردار عراقی در پایان گفت: نقش علما را نمی توان نادیده گرفت چرا که همیشه در کنار ما بوده اند و چراغ روشنگری امروز در دست علماست.
 
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار