استاندار چهارمحال و بختیاری در پیام تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی روایت گر تلاش‌های جمعی برای جامعه و بازتاب‌دهنده خواست‌ جامعه به مدیران سازمان است.
کد خبر: ۹۴۳۲۹۵۷
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ متن پیام غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«فَسْئَلُوا أَهْلَ الذِّکْرِ إِنْ کُنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ»

  امروزه و در عصر ارتباطات وجود روابط عمومی در هر نهاد و سازمانی لازم و ضرروی است. روابط عمومی بعنوان چشم تیز بین هر سازمان و رابطه بین عموم جامعه و نهاد ها عمل می کند و روایت گر تلاش‌های جمعی برای جامعه و بازتاب‌دهنده خواست‌ جامعه به مدیران سازمان است.

  هفته ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه برای بررسی راه های طی شده و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند متناسب با شان و منزلت جوامع امروز طراحی و عملیاتی گردد.

  اینجانب با عرض تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی و نیز اعلام اینکه توجه به زیرساخت های لازم در امر ارتباطات و توجه جدی به رسانه های جمعی از برنامه های دولت سیزدهم و استانداری چهارمحال و بختیاری است، از خداوند متعال خوهان توفیق برای همه عزیزانی هستم که در این عرصه خطیر فعالیت می کنند و امیدوارم که روشنگری و بصیرت افزایی در دستور کار همه ما قرار بگیرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار