سفیر و معاون نمایندگی کشورمان در سازمان ملل با انتقاد از انفعال جامعه جهانی در برابر جنایات اسرائیل گفت: شورای امنیت برای پاسخگو نمودن این رژیم اقدامات عاجلی را به عمل آورد.
کد خبر: ۹۴۳۲۹۸۷
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، سفیر و معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل خطاب به جامعه جهان گفت: در برابر جنایات صهیونیست‌ها منفعل نباشید.

 

زهرا ارشادی تصریح کرد؛ هر روز شاهد جنایتی از سوی رژیم اسرائیل علیه مردم فلسطین هستیم.

 

سفیر و معاون نمایندگی کشورمان در سازمان ملل خاطرنشان کرد «شیرین ابو عاقله» روزنامه نگار قدیمی فلسطینی توسط نیروهای اشغالگر در جنین در فلسطین اشغالی با سبوعیت تمام به شهادت رسید تا صدای شجاعت مردم فلسطین و نماد ملی استقامت و پایداری در برابر تجاوز و اشغال ظالمانه خاموش شود که البته چنین نخواهد بود.

 

سفیر و معاون نمایندگی کشورمان در سازمان ملل همچنین با انتقاد از انفعال جامعه جهانی در برابر جنایات جنگی و تروریسم مستمر اسرائیل تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از سازمان ملل به ویژه شورای امنیت می‌خواهد که برای پایان دادن به تجاوزات اسرائیل و بی کیفری آن از مجازات، اقدامات عاجلی را در حمایت از مردم فلسطین و پاسخگو نمودن این رژیم در قبال جنایات بین المللی که در طول دهه‌ها مرتکب شده است، به عمل آورد.

 

جمهوری اسلامی ایران از سازمان ملل به ویژه شورای امنیت می‌خواهد برای پاسخگو نمودن این رژیم اقدامات عاجلی را به عمل آورد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار