ساری-سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلا توانستند ۳هزار و ۵۰۰ تن روغن خام خوراکی احتکار شده را در یک انبار بزرگ در بهشهر کشف کنند.
کد خبر: ۹۴۳۲۹۸۹
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلا به فضل الهی و اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق توانستند ۳هزار و ۵۰۰ تن روغن خام خوراکی احتکار شده را در یک انبار بزرگ در بهشهر کشف کنند.

سردار مسلمی با اعلام این خبر، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، برای متخلفان شرکت پیشرو صنعت، با تائید تعزیرات استان پرونده سازی شده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه قریب به یک سال این شرکت، روغن خام مصرفی قریب به ۲ ماه جمعیت کل استان مازندران را در انبار خود احتکار کرد افزود: بعد از پلمپ انبار، روغن‌های احتکار شده تحویل اداره کل صمت استان شد تا بر اساس نیاز بازار و بر اساس نظر ستاد تنظیم بازار در بازار توزیع شود.

سردار مسلمی تصریح کرد: در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و تسهیل اجرای برنامه‌های اقتصادی دولت، سپاه کربلا موفق به کشف این انبار بزرگ احتکاری شد.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه، عده‌ای سودجو نان خود را در برهم زدن امنیت روانی مردم واختلال در بازار می‌بینند؛ اضافه کرد: با توجه به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب که کار‌های اقتصادی دولت مهم است و همه کمک کنند تا برنامه‌های اقتصادی به نتیجه برسد، سپاه هم باتمام قوا به کمک دولت آمده تا دست تعرض عده‌ای سودجو و محتکران را از بازار قطع کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار