حجت الاسلام نکونام با صدور پیامی اقدامات اخلال گران نظم و امنیت و فتنه دشمنان را محکوم کرد.
کد خبر: ۹۴۳۳۱۴۹
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ شرح پیام حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

این روزها در استان غیور چهارمحال و بختیاری معدودی فریب‌خورده‌های ماهواره و اندک وابسته‌های نفاق و استکبار می‌کوشند تا از این مردم صبور و مقاوم سلب امنیت نموده و آرامش آن‌ها و حیثیت انقلابی‌شان را مخدوش کنند. تفاوت است میان اعتراض به یک موضوع و مطالبه آرام آن و میان شعارهای ساختارشکن و حمله به اماکن عمومی و امثال آن، لذا به سرعت صف مردم از این‌ها جدا شد.

اینجا استان بختیاری‌های رشید و بصیری است که با حضور در تهران و ملاقات با امام راحل رضوان الله علیه از عضو بختیاری خود اعلام انزجار نموده و همراهی با نظام اسلامی را پیشه کردند. اینجا استان دهکردی‌های پرورش‌یافته سید ابوالقاسم‌هاست، اینجا شهرکرد مقاوم است، اینجا استان زبان‌ها و فرهنگ‌ها و اقوام و طوایف در هم تنیده و یکدست است. اینجا استان بیش از 2400 شهید است، اینجا دارای تیپ همیشه بالنده قمر بنی‌هاشم (علیه السلام) است، اینجا استان بسیجی‌های فدائی اسلام و انقلاب است، اینجا سرزمین غیرت و جوانمردی است، اینجا شیردلان رزمنده دارد، این مردم اگر صبوری کردند و چند روزی نظاره‌گر فتنه‌گری معدودی در گوشه و کنار استان بودند ناشی از سعه‌صدر آن‌ها و نگاه بلندشان به آرمان‌های نظام اسلامی است، اما اجازه نمی‌دهند حیثیت انقلابی استان زیر سئوال برود. جوانان غیور و انقلابی استان این روزها مکرّر می‌گفتند اجازه داده شود پاسخ این شرارت‌ها را بدهیم و دامنه فتنه را جمع کنیم اقشار مختلف استان به‌شدت نگران این وضع هستند.

مردم بصیر این استان به خوبی دانسته‌اند که دولت مردمی و دولت کار و کرامت در حال اصلاحات عمیق اقتصادی است و بهترین راهی که برای برگرداندن سرمایه مردم و برگرداندن یارانه‌ها به جیب مردم وجود داشت همین که یارانه از تجار و سرمایه‌داران و از بازارهای بیرونی حذف شده و به حساب افراد جامعه ریخته شود و هر خانواده‌ای خودش مدیر مخارج خود باشد. هم استانی‌های فهیم خوب دانسته‌اند که کاری با این حجم و با این ابعاد از عظمت، دشواری‌های خاصّ خود را دارد و با کارشکنی‌های زیادی هم مواجه می‌شود لذا حوصله کرده و با صبوری و با کمک به دولتمردان زمینه‌ساز آینده‌ای بهتر برای کشور و استان شده‌اند.

همین مردم صبور در شهرستان‌های ده گانه استان و در اطراف و اکناف با تلفن‌ها و پیام‌های مکرّر و از طرق گوناگون از اینجانب می‌خواستند که هر چه زودتر به این بازی‌های فتنه گرانه خاتمه داده شود و از آنجا که احساس می‌کنند ممکن است قدری به جایگاه بلند و رفیع استان خدشه‌ای وارد شده باشد اعلام آمادگی جهت یک اجتماع بزرگ و همانند فتنه 88 که هشتم دیماه و قبل از همه به میدان آمدند و از فتنه گران آن عرصه تبرّی جستند اکنون نیز بار دیگر به میدان آمده و ضمن بیعت با انقلاب اسلامی، تبرّی و تنفّر و انزجار خود از فتنه‌گران داخلی و اربابان بیرونیشان را اعلام و حمایت همه جانبه خود از نظام اسلامی را به منصه ظهور رسانده و وظیفه انقلابی خود را انجام دهند.

مردم مؤمن و ولائی و اهل‌بیتی این استان نظام اسلامی خود را زمینه‌ساز ظهور مهدویت دانسته و به عنوان یک منتظر واقعی در همه عرصه‌های جهادی و مقابله با همه فتنه‌های بیگانه حضور مستمر داشته و خواهند داشت. مطالبات و نقدهای ناصحانه خود را هم با زبان نُصح مطرح کرده و پیگیر خواهد بود امّا هرگز اجازه موج‌سواری بیگانه و رسانه‌های معاند آن را نداده و پوزه آن‌ها را به خاک خواهد مالید و به زودی در یک حضور جمعی، وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشته و یأس و ناکامی دشمن را فریاد خواهد زد «وَ مَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ».

در پایان از ریاست محترم جمهوری اسلامی تقاضامندیم سفر پربرکت خود به استان را تسریع نموده تا بر سرعت و شتاب کارهای عمرانی استان افزوده و مردم بیش از گذشته شاهد برکات این دولت باشند.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد

محمدعلی نکونام

27 اردیبهشت 1401

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار