گروه جهادی فاطمیون حوزه مقاومت بسیج کوثر منطقه براآن شمالی باکمک صندوق قرض الحسنه اباصالح المهدی (عج) روستای منشیان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه نمود و به نیازمند مورد نظر اهدا شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۲۰۴
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام علی علیه السلام ؛ رسول خدا ( صل‌الله‌علیه‌وآله) فرمودند: هر کس یک نیاز مؤمنی را روا سازد خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد که کمترین آن بهشت باشد.

 زیر سقف این آسمان در همین نزدیکی هستند آدم هایی که به دور از زرق و برق و ریخت و پاش های روزگار خیلی ساده زندگی می کنند.

 افرادی که با وجود مشکلات فراوان زندگی کمر خم نکرده دست به زانو گرفته و یک تنه جور زندگی را کشیده اند اما امروز دیگر رمقی برایشان نمانده است.

مادران و پدرانی که شبانه روز تلاش کرده اند تا اشکی بر گونه فرزندانشان نبینند و جگرگوشه هایشان را بدون پول و رخت به خانه بخت نفرستند.

 دخترانی که برای آغاز زندگی مشترکشان به جهیزیه ای ساده و مختصر قانع اند ، اما همین جهیزیه مختصر هم امروز از عهده والدینشان بر نمی آید و اگر دستی نباشد تا یاریشان کند به ناچار کمر خم می کنند.

این نوعروسان نیازمند عموما از خانواده های بی بضاعت بوده و به دلیل مشکلات شدید مالی قادر به تأمین جهیزیه نیستند.

به مناسبت هفته بسیج سازندگی گروه جهادی فاطمیون حوزه مقاومت بسیج کوثر منطقه براآن شمالی باکمک صندوق قرض الحسنه اباصالح المهدی (عج) روستای منشیان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی به مبلغ چهار میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه نمود وبه نیازمند مورد نظر اهدا شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار