زنجان – جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان با اعلام برنامه های سوم و چهارم خرداد روز آزادسازی خرمشهر و روزمقاومت گفت: برنامه های این مناسبت ملی با هدف ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و خودباوری دینی اجرا می شود.
کد خبر: ۹۴۳۳۳۱۳
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، سردار ابوالفضل طهماسبی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برنامه‌های سوم و چهارم خرداد با هدف ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و خودباوری دینی برگزار می‌شود، اظهار کرد: سپاه در زمینه برگزاری برنامه‌ها به همت بسیج و پایگاه‌های مقاومت اقدامات خوبی انجام می‌دهد. 

 

برنامه های سوم خرداد با هدف ترویج فرهنگ ایثارو مقاومت برگزار می شود

سردار طهماسبی با اشاره به برگزاری هزار و ۲۰۰ مورد دیدار با خانواده شهدا در سال گذشته، ادامه داد: همچنین ۲۰۰ مورد دیدار با خانواده ایثارگران و رزمندگان و یک هزار و ۹۰۰ دیدار با رزمنده برگزار شده است.

 

 

وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدای ۱۲۰ مورد در سال گذشته برگزار می‌شود، عنوان کرد: ۵۳ مورد تقدیر از خانواده شهدا در برنامه‌های مختلف انجام شده است.

 

 

سردارطهماسبی با اشاره به اینکه برنامه‌های سوم و چهارم خرداد با هدف ترویج فرهنگ، ایثار، مقاومت و خودباوری دینی برگزار می‌شود، بیان کرد: برنامه‌های این ایام با تبیین شعار «ما مقاوم هستیم» و با محوریت شعار «ما معتقدیم» برگزار می‌شود.

 

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و جانباران در این ایام برگزار می‌شود، گفت: نمایش فیلم و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی به مناسبت آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود. 

 

وی با اشاره به فضاسازی شهرهای زنجان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، خاطرنشان کرد: برگزاری کوهپیمایی و رژه خودرویی و موتوری از دیگر برنامه‌های این ایام است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار