مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فراشبند گفت: تا زمانیکه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
کد خبر: ۹۴۳۳۳۴۹
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه فراشبند، فرمانده سپاه ناحیه ، فرماندار شهرستان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه، و مسئول بنیاد شهید شهرستان، با خانواده شهید روحانی حجت الاسلام رفعت پناه دیدار کردند.

حجت الاسلام ابراهیمی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاریهای خانواده های معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

ابراهیمی افزود: عزت و افتخار کنونی ایران اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است و به همین علت ما به عنوان خادمان مردم ، خود را موظف به خدمتگزاری به خانواده های شهدا می دانیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فراشبند هم در این دیدار گفت: تا زمانیکه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

حجت الاسلام پورغلامی با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، افزود: ما باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم و آنها را الگوی خود بدانیم.

پورغلامی اظهار داشت: هدف از این دیدار را تجلیل از خانواده شهدای روحانی در استانه بر گزاری کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی در شهر مقدس قم در خرداد ماه بر شمرد. در پایان تابلو فرش منقش به تمثال مبارک شهید روحانی رفعت پناه ، و لوح سپاس و هدایا تقدیم مادر و برادر شهید شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها