شاهرود_شهردار شاهرود با بیان اینکه چرثقیل ۲۵۰ تنی بوم خشک برای تجهیز و نصب قطعات پل‌های شاهوار و طبیعت از شهر اصفهان در حال انتقال به شاهرود است.
کد خبر: ۹۴۳۳۳۸۱
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸

پروژه‌های نیمه کاره مدیریت شهری شاهرود تکمیل می‌شودبه گزارش خبرگزاری بسیج، محسن احمدی با اشاره به اینکه جرثقیل ۲۵۰ تنی بوم خشک برای تجهیز و نصب قطعات پل‌های شاهوار و طبیعت از شهر اصفهان در حال انتقال به شاهرود است، گفت: قطعات این چرثقیل به صورت جدا توسط ۱۰ کمر شکن و بدنه اصلی آن توسط یک بوژی (کمر شکن‌های حامل محموله‌های حجیم) به محل اجرای کار خواهد رسید.
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه تاکنون تعدادی از این کمر شکن‌ها وارد شهر شده و به محض رسیدن بدنه اصلی و مابقی قطعات، اتصال آن‌ها به یکدیگر را شروع خواهیم کرد تا پروژه‌های نیمه کاره جان بگیرد، افزود: این قطعات توسط شرکت آبیک شهر قزوین که تنها شرکت سیمانی داری تندیس برترین محصول R & D در کشور است با حضور مشاور و ناظر شهرداری شاهرود ساخته و رنگ آمیزی شده است.
او تکمیل پروژه‌های نیمه کاره را اولویت مجموعه مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: اهداف و برنامه‌های شش‌گانه شهرداری شامل اهداف کالبدی و شهرسازی، محیط زیست و خدمات شهری، ایمنی و مدیریت بحران، حمل‌ونقل و ترافیک، خدمات و مدیریت شهری است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار