معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد طرح مردمی سازی یارانه را از اقدامات شاخص دولت سیزدهم برشمرد و گفت: فواید طرح هدفمندی یارانه ها به قشر محروم جامعه می رسد.
کد خبر: ۹۴۳۳۳۹۳
|
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، سید جواد هاشمی مهر در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل بیمه سلامت استان که در سالن شهید دهراب پور اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار  شد ، افزود: دولت سیزدهم با وجود همه فشار ها و تحریم ها طرح مردمی سازی یارانه ها که دولت های قبل جرات اجرای آن را نداشتند را به خوبی اجرا کرده است. 

وی بیان کرد : هدف اصلی دولت آیت الله رئیسی از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها مبارزه با مافیای اقتصادی است که سود حاصل از ارز ترجیحی را به جیب می زدند.

هاشمی مهر گفت: با اجرای این طرح توزیع عادلانه یارانه صورت می گیرد و قشر آسیب پذیر و محروم جامعه از فواید و مزایای آن برخوردار خواهند شد.

معاون استاندار از همراهی مردم در اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها تقدیر کرد و گفت: با همراهی قشرهای مختلف مردم تمام تلاش های دشمن خارجی و عناصر نامطلوب داخلی برای اخلال در اجرای این طرح بی نتیجه ماند .

وی ابراز داشت: مردم همیشه پشت سر رهبری و نظام هستند و طرح هایی که زمینه ساز ایجاد رفاه و معیشت در جامعه می شوند را حمایت می کنند .

هاشمی مهر با اشاره به اینکه تمامی طرح ها و توطئه های دشمنان خنثی شد، گفت: ابعاد مختلف طرح مردمی سازی یارانه ها باید از سوی مسئولان و رسانه ها برای مردم به طور شفاف و دقیق تبیین شود .

وی در ادامه به شایعه پراکنی برخی در فضای مجازی مبنی بر توزیع مرغ های فاسد بین مردم کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و آن را توهین به مردم دانست .

هاشمی مهر ابراز داشت: برخی نیز مردم را به نخریدن مرغ و برخی کالاهای گران شده تشویق کرده که این امر ضربه مهلکی به تولید کنندگان وارد می کند و به نوعی همراهی با توطئه های دشمنان است.

وی در ابتدای این مراسم نیز یکی از شاخص های توسعه یافتگی در هر کشور را پوشش بیمه ای عنوان کرد و گفت: در کشور ما با وجود نوپا بودن صنعت بیمه اما در انواع بیمه ها شاهد پیشرفت های قابل ملاحظه ای هستیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: جمهوری اسلامی در بحث بیمه درمان که جزو مهمترین نوع بیمه هاست خدمات شایسته ای را به مردم و جامعه هدف انجام داده است.

وی گفت: دولت سیزدهم با وجود تمامی تحریم ها و فشارها و مسایل اقتصادی بحث بیمه رایگان افراد فاقد بیمه در کل کشور را اجرایی کرده است و براساس آمارها تاکنون بیش از پنج میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در این طرح به طور رایگان از خدمات بیمه برخوردار شدند.

هاشمی مهر در پایان از خدمات غلامرضا کاظمی مدیر کل پیشین بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد و با بیان اینکه تغییر مدیریت ها امری طبیعی و معمول است و نشانه ضعف افراد نیست، گفت: در دوران تصدی آقای کاظمی در بیمه سلامت استان توانستیم رتبه برتر نسخه الکترونیکی را در کشور کسب کنیم که در پرونده کاری ایشان ثبت خواهد شد.

وی گفت: دکتر کیان دهراب پور مدیر کل جدید بیمه سلامت استان نیز از چهره های شاخص علمی و انقلابی است و امیدواریم در جهت ارتقای شاخص های سلامت و امید به زندگی منشا خیر و برکت باشند.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار