مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنان خانه دار و دانشجویان می‌توانند به صورت غیر حضوری و با مراجعه به سامانه تامین اجتماعی خود را بیمه کنند.
کد خبر: ۹۴۳۳۴۸۲
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، رسول چراغ سحر اظهار کرد: زنان خانه دار و دانشجویان با انعقاد قرارداد بیمه و آغاز بیمه‌ پردازی، از خدمات و حمایت‌های تامین اجتماعی مانند بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط بهره‌مند شوند

وی گفت: ثبت‌نام و بیمه‌پردازی در این طرح،بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب این سازمان صورت می گیرد و علاقه مندان می‌ توانند همه مراحل انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه را از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir انجام دهند.

چراغ سحر افزود: بیمه زنان خانه دار و دختران بالای ۱۸ سال سن ، بیمه دانشجویان و بیمه صاحبان مشاغل آزاد، از طرح های زیرمجموعه طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی است که بر اساس آن، گرو های هدف دارای ۱۸ تا ۵۰ سال سن می توانند با انعقاد قرارداد و شروع بیمه پردازی از آن بهره مند شوند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیمه دانشجویان این امکان را فراهم می‌آورد که ایام تحصیلات دانشگاهی، به عنوان سوابق موثر در بازنشستگی بیمه‌شدگان دانشجو لحاظ شود.

نورمحمدی تصریح کرد: هم چنین صاحبان حرف و مشاغل آزاد و افرادی که از هیچ نوع پوشش بیمه ای برخوردار نیستند، می توانند با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی و انعقاد قرارداد، از مزایای این نوع بیمه شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط برخوردار شوند.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار