حجت‌الاسلام والمسلمین حاج صادقی عنوان کرد؛
نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: در کنگره شهدای روحانی یاد و خاطره 149 شهید اهل‌سنت، 57 شهید مشروطه، 40 شهید انقلاب، سه هزار و 641 شهید دفاع مقدس و 151 شهید مدافع حرم و ترور گرامی داشته خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۵۲۳
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه ظهر امروز در حاشیه بازدید از روند آماده‌سازی نمایشگاه شهدای روحانی که در مصلی قدس قم درحال برپایی است، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی در راستای کنگره شهدای روحانی درحال دنبال شدن است که یکی از آن‌ها تکریم خانواده‌های شهداست.

وی از تهیه تابلو فرش شهدای روحانی و تقدیم آن به خانواده شهدا یاد کرد و گفت: نمایندگان ستاد کنگره شهدای روحانی در استان‌های مختلف در منازل شهدای روحانی حضور یافته و هدایایی را از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایشان تقدیم کردند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به برپایی نمایشگاه شهدای روحانیت در مصلی قدس عنوان کرد: در این نمایشگاه آثار مرتبط با شهدای روحانی به نمایش گذاشته شده و سبک زندگی شهدا ترویج می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: چهارشنبه هفته آینده هم‌زمان با چهارم خردادماه مراسم اصلی کنگره شهدای روحانی با پخش سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای کنگره آغاز می‌شود و با سخنرانی رئیس جمهور ادامه خواهد یافت.

حاج صادقی با بیان اینکه معرفی سنگرنشینان خط مقدم دفاع از اسلام به‌عنوان هدف محوری کنگره شهدای روحانی دنبال می‌شود، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای تبیین نقش‌های روحانیون در دفاع مقدس اقدامات لازم را انجام دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: در کنگره شهدای روحانی یاد و خاطره 149 شهید از شهدای اهل‌سنت، 57 شهید از شهدای مشروطه، 40 شهید از شهدای انقلاب، سه هزار و 641 شهید از شهدای دفاع مقدس و 151 شهید مدافع حرم و شهدای ترور گرامی داشته خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار