در بیست و یکمین سفراستانی، ‌رئیس جمهور و برخی اعضای هیئت دولت وارد آذربایجان غربی شدند.
کد خبر: ۹۴۳۳۶۱۵
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ‌و هیئت همراه دقایقی پیش در قالب بیست و یکمین سفر استانی وارد آذربایجان غربی شدند و در فرودگاه شهید باکری ارومیه مورد استقبال‌ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، نمایندگان مردم شهرستان‌های مختلف در مجلس شورای اسلامی، برخی نمایندگان استان در مجلس خبرگان رهبری و مسئولان استانی ‌قرار گرفتند.

 دیدار مردمی و شرکت در نشست شورای اداری برای بررسی مسایل و مشکلات استان و همچنین حضور در شهرستان مهاباد و سخنرانی در جمع مردم این شهرستان از جمله برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور به آذربایجان غربی است.

در جریان بازدیدها، دیدارها و جلسات امروز رییس جمهور در آذربایجان غربی، تصمیمات و اعتبارات مهمی برای کاهش مشکلات این استان در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و عمرانی در نظر گرفته خواهد شد.

در این سفر، طرح‌های مختلفی برای افتتاح در نظر گرفته شده و برای برخی طرح‌ها نیز با تصمیم هیات دولت، اعتبار لازم برای اتمام در نظر گرفته خواهد شد.

رئیس جمهور را در این ‌سفر وز‌رای کشور، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ همراهی می‌کنند.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار