معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان شهید راثی شاهین‌دژ با هدف محرومیت‌زدایی خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۳۷۱۷
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸

به گزارش بسیج از شاهین‌دژ، هم‌زمان با سفر رئیس جمهور به استان سیدامیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و هیات همراه امروز 30 اردیبهشت از پروژه توسعه بیمارستان شهید راثی شاهین‌دژ بازدید کردند.

سیدامیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در این بازدید، اظهار کرد: با تخصیص مبلغ 30 میلیارد تومان از اعتبارات مناطق محروم به زودی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از این طرح خواهیم بود.

وی افزود: افتتاح این پروژه گام مهمی درراستای محرومیت‌زدایی و حل مشکلات درمانی این شهرستان است.

در این بازدید محمدعلی حسین‌زاده فرماندار شاهین‌دژ با اشاره به مشکلات حوزه درمان، اظهار داشت: عمده‌ترین مشکل این شهرستان نبود پزشک به ویژه پزشک متخصص است، که یکی از مطالبات به حق مردم فهیم شهرستان می‌باشد.

وی در ادامه به کمبود اعتبار برای تسریع در راه‌اندازی طرح توسعه بیمارستان شهید راثی اشاره کرد و گفت:

در صورت تخصیص بودجه موردنیاز به زودی این پروژه وارد چرخه ارائه خدمات درمانی می‌شود، که تا حدود زیادی مشکلات درمانی مردم شهرستان مرتفع می‌شود.

 در ادامه امین قلندرزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مشکلات و کمبودهای حوزه درمان اشاره کرد و ضمن اشاره به مطالبات پرسنل و پزشکان، گفت:

در صورت رفع مشکلات، انگیزه پزشکان برای خدمت در مناطق بالا می‌رود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار