فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کازرون گفت: نسل چهارمی‌های انقلاب هم آماده فتح خرمشهر‌ها شده اند.
کد خبر: ۹۴۳۳۹۰۵
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده سپاه کازرون در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ضمن تشریح عمیلات بیت المقدس و عظمت این کار اظهار داشت: خیانتها جریان نفوذ بود که خرمشهر را از دست دادیم و توانستیم با نگاه انقلابی و جهادی و با ایمان به معیت های الهی ،خرمشهر را بازپس بگیریم.
وی افزود: امروز هم اگر با همان نگاه برای اصلاح نظام اقتصادی کشورمان دست بکار شویم ، فتوحات گسترده ای را خواهیم داشت ، همچنان که این دولت و مجلس انقلابی تصمیم دارند با نگاه انقلابی و جهادی گشایش های خوبی در زندگی مردم رقم بزنند که البته نیاز به صبر و استقامت دارد.
غلامرضا توکل با اشاره به پویش سرود دسته جمعی"سلام فرمانده" گفت: حرکت فرهنگی موثر و قابل تقدیر نسل چهارمی های انقلاب که با اجرای سرود دسته جمعی با عنوان سلام فرمانده" در اقصی نقاط کشور در حال اجراست؛ این پیام را برای جهان دارد که نسل چهارمی های انقلاب مانند سه نسل گذشته خود به دنبال فتح خرمشهرهای  جدید است و آمادگی برای ساختن تمدن نوین اسلامی را برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) را دارد.
وی افزود: این حرکت زیبا و اثرگذار فرهنگی  خط بطلانی بود بر برنامه ریزی ها و تهاجمات فرهنگی دشمنان نظام اسلامی و علت تهاجمات دشمنان و عصبانیت آنها از این حرکت نشان می دهد که چقدر این حرکت صحیح و جریان ساز بوده است.
فرمانده ناحیه بسیج کازرون با اشاره به برگزاری کنگره 4000شهید روحانی اظهار داشت: در شهرستان شهید پرور کازرون نیز 28 شهید از قشر روحانیت تقدیم انقلاب شده است که این عدد با توجه به آمار این قشر در سطح شهرستان  و در آن زمان ، آمار بسیار بالایی است که شاید بتوان گفت بین 20تا 30 درصد روحانیت و طلاب کازرونی در آن زمان.

وی در پایان ضمن دعوت از همه آحاد مردم شهرستان گفت: یادواره شهدای روحانیت شهرستان کازرون در 8خرداد ماه همزمان با  سالگرد شهادت حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه شهید کازرون در حوزه علمیه مکتب الصادق(ع)کازرون برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار