رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی درگذشت مادر شهیدان صنیع خانی را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۴۳۳۹۱۴
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی درگذشت مادر شهیدان صنیع خانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

کل نفس ذائقة الموت ثم الینا ترجعون
هر نفسی طعم مرگ را می چشد سپس به سوی ما بازگشت داد می شوید.

خانواده محترم و معزز شهیدان صنیع خانی
«سلام علیکم بما صبرتم»

با نهایت تأسف و تألم، خبر درگذشت اسوه صبر، مادر فداکار و صبور شهیدان والا مقام سید حسن و سید محمد صنیع خانی را دریافت نمودم گرچه از دست دادن اسوه‌های مقاومت و فداکاری که با تأسی از الگوی منحصر به فرد صبر و استقامت، حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) در پیروی از ولی فقیه زمان خود ذره‌ای تردید نکردند، ضایعه‌ای بس ناگوار است، اما بندگان صالح خدا بر اساس آموزه‌های قرآن کریم در مقابل طوفان حوادث و مصائب با صبر و شکیبایی تسلیم تقدیر و مشیت الهی اند.


«ولنبلونکم بشیء من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات وبشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انالله و انا الیه راجعون»

دامان پاک و مطهر ایشان مهد پرورش و تربیت فرزندانی جان برکف و شایسته همچون آن شهیدان بزرگوار بوده است و به فضل خدا با شهیدان عزیز و بزرگوارش محشور و نزد خدای شهیدان مأجور خواهد بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت درگذشت جانسوز این مادر صابر و فداکار، علو درجات معنوی و روحانی برای شهیدان والامقام و رحمت و غفران الهی برای آن فقیده سعیده و بقای عمر توأم با صحت و سلامتی برای بازماندگان شریف از محضر خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

ارسال نظرات
آخرین اخبار