تبریز- فرمانده سپاه میانه در جمع صدها نفری بسیجیان گفت: آزادسازی خرمشهر از نشانه های واضح نصرت و مدد رزمندگان و ملت ایران توسط فرشتگان خدا بود.
کد خبر: ۹۴۳۳۹۴۷
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسین محمّدی با بیان ارزش فتح خرمشهر در شکست دشمن در ادامه دوران دفاع مقدس و مایوس سازی او از فتح خاک ایران، اظهار داشت: در این فتح بزرگ، تمام نشانه های خداوند، واضح و آشکار بود و حتی بیان آن هم مردم را از تاریکی به سمت روشنایی هدایت می کند.

   وی حادثه، دفاع و واقعه ارزشمند فتح خرمشهر را یک پیروزی فراموش ناشدنی عنوان کرد و افزود: این نصرت بزرگ الهی، سینه به سینه و نسل به نسل به نسل بعدی بازگو شده و هرگز از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

   محمدی افتخارآفرینی و هنرمندی غیورمردان کشور در آزادسازی خرمشهر از چنگال دشمن تا بن دندان مسلح را نماد پیروزی، مقاومت، ایثار و شهادت قلمداد کرده و همت والای رزمندگان اسلام در این قدرت نمایی بزرگ را مورد ستایش قرار داد.

   وی شهدا و رزمندگان را ولی نعمتان انقلاب دانسته و متذکر شد: آنها دِین خود را به نظام، انقلاب و مردم ادا کرده و جانانه در برابر لشکریان کفر ایستادند و امروز نوبت ماست که با همتی تمام مراقب ارزش ها و ایمان جوانانمان باشیم چرا که رزمندگان ما به ما آموختند که خاک فتح شده را می شود دوباره به دست آورد ولی اگر ایمانمان فتح شود، بازپس گیری آن شاید امری ناممکن باشد.

   آیین گرامیداشت فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر با حضور صدها نفری مردم و بسیجیان در مسجد جامع میانه برگزار شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار