ساری-مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه شرکت دلوسه و کارخانه تولید روغن،شرکت زرناب دانه شمال در شهرک صنعتی آمل بازدید کرد.
کد خبر: ۹۴۳۳۹۷۳
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،دکتر حمید رضا اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران،  از کارخانه شرکت دلوسه و کارخانه تولید روغن،شرکت زرناب دانه شمال در شهرک صنعتی آمل بازدید کرد.

دکتر اله بداشتی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار بسیج در ساری گفت: مجموعه تولیدی دلوسه آمل به عنوان یک واحد منسجم و هدفمند تولیدی قابل ارزش است و این نشان از پویایی وعلاقمندی اعضای هیات مدیره عاشق تولید وکسب وکارسالم است.

وی تصریح کرد: بخش تولید و صنعت استان انصافا باید دنباله رو برنامه‌های موفق شرکت دلوسه به عنوان یک الگوی موفق در تولید، حفظ اشتغال، صادرات و ارزآوری برای کشور باشند.

در ادامه رییس هیات مدیره شرکت تولیدی آسیاب طلایی دلوسه هم درگزارشی گفت: این شرکت تولیدی فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله آمل با ۶ نفر نیروی کارگری آغاز کرد.

وی افزود: این شرکت اکنون پس ازگذشت دو دهه سابقه درخشان درتولید انواع سس‌های غذایی سرد و گرم و کنسروجات غیرگوشتی در فضایی به مساحت فعلی حدود ۱۵هزارمترمربع توانسته علاوه بر اینکه فرصت اشتغالزایی برای جوانان جویای کارمنطقه را تا حدود ۶۰۰ نفر فراهم کند، توانسته سهم بسیار مهم در صادرات محصولات خود به بازار‌های خارجی داشته باشد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار