مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه بابلسر افزود:طرح اصلاح اقتصادی دولت منجر به قوی شدن ایران در مسائل اقتصادی خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۹۹۴
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶

طرح اصلاح اقتصادی دولت کشور را در بخش اقتصادی قوی می‌کند

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،حجت الاسلام و المسلمین  گرگانی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بابلسر در جمع بسیجیان گفت:مطالب مدنظر و اهداف مقام معظم رهبری و حضرت امام  امروز به ثمر نشست و دولت دکتر رئیسی بعد از هشت ماه از عملکرد و حضورش، جراحی اقتصادی، حرکت اقتصادی و جهاد اقتصادی را انجام داد و جلوی رانت خواری و فساد را گرفت.

وی افزود:پس  از ۲ الی ۳ سال این کارکرد و این جراحی اقتصادی منجر به قوی  شدن ایران اسلامی در مسائل اقتصادی خواهد شد.

حجت الاسلام گرگانی ادامه داد: باید از آموزه‌های دینی استفاده کنیم که روحانیت همیشه در بخش آموزش و تربیت جامعه و آموزش مسائل سیاسی و بصیرتی پیشقدم هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بابلسر با اشاره به اینکه مردم ما عاشورایی و جهادی هستند، اضافه کرد: همه دنیا امروز به استقامت و ایثار حسینی ملت ما باور دارند.

حجت الاسلام گرگانی با اشاره به حدیثی از امام حسین علیه السلام در روز عاشوراکه  می‌فرمایند:خدایا بر من آسان از آنچه که بر من نازل کردی، همه چی جلوه‌ی قدرت توست، گفت:  به رهبری امام خامنه‌ای (مدظله)، با اتحاد مسئولین و مردم می توانیم کشور عزیزمان را با جهاد اقتصادی توام با معرفت از این پیچ تاریخی عبور دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار