فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: آمار بالای تعداد شهدای روحانی و طلبه در مقایسه با سایر صنوف و اقشار مختلف نشان دهنده این است که طلاب و روحانیت در تمامی عرصه‌های مورد نیاز انقلاب پیشگام بوده‌اند.
کد خبر: ۹۴۳۴۱۳۷
|
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳

طلاب و روحانیت در تمامی عرصه‌های مورد نیاز انقلاب پیشگام بودند

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، سردار غلامحسین محمدی‌اصل در دیدار با خانواده شهدای روحانی در اردبیل اظهار داشت: برگزاری کنگره 4 هزار شهید روحانی و طلبه کشور با هدف شناساندن خدمات هم ایثارگری‌های شهدای روحانی چهارم خردادماه کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی بیان کرد: آمار بالای تعداد شهدای روحانی و طلبه در مقایسه با سایر صنوف و اقشار مختلف نشان دهنده این است که طلاب و روحانیت در تمامی عرصه‌های مورد نیاز انقلاب پیشگام بوده‌اند و توانسته‌اند در عرصه‌هایی همچون دفاع مقدس، امدادرسانی و سیل و زلزله همیشه جزو پیشگامان باشند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهیدان والامقامی هستیم که با گذشت از جان و مال و فرزندان خود درس بزرگ ایثار، شجاعت و بزرگمردی را در جامعه به همگان آموختند و از هیچ فداکاری و تلاشی در این زمینه دریغ نکردند که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

محمدی‌اصل در ادامه از برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس به یاد سردار شهید حجازی خبر داد و افزود: این رزمایش با شعار بسیج - امنیت و اقتدار در سطح شهرستان‌های استان و در قالب گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر اجرا شد و بی‌شک اجرای آن در این زمینه اولویت مهم و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.

وی تصریح کرد: نباید از هیچ تلاشی برای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دریغ شود چرا که این موضوع برای ما بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است و باید برگزاری مراسمات مربوط به شهدای والامقام به یک امر نهادینه و فراگیر تبدیل شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار