مسئول بسیج طلاب سپاه کربلا از تهیه و ارائه زندگی نامه شهدا در قالب مکتوب و نرم افزاری در نمایشگاه شهدای روحانی مازندران خبرداد.
کد خبر: ۹۴۳۴۲۰۴
|
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴

زندگینامه شهدای روحانی بصورت مکتوب و نرم و افزاری تهیه شد

خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام سید میثم نبوی ظهر امروز در حاشیه برپایی غرفه شهدای روحانی در مصلی قم، ویژه برگزاری کنگره ۴ هزار شهید روحانی کشور در چهارم خردادماه، در گفتگو با خبرنگار اعزامی بسیج مازندران به قم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با اشاره به نشر و ترویج آثار روحانیون شهید، گفت: برای لبیک به فرمانده رهبر معظم انقلاب که دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است، اقدام به برپایی نمایشگاه ردای سرخ، از حجره تا سنگر کردیم.

سازمان بسیج طلاب سپاه کربلا گفت: اقدامات انجام شده درنمایشگاه، برپایی غرفه محصولات فرهنگی شامل کتابها، تالیفات، پژوهش‌های شهدای روحانی  و اثاری از عالمان مجاهدان استان مازندران است. همچنین  وصیت نامه ها، دلنوشته‌ها و زندگی نامه شهدا در قالب مکتوب و نرم افزاری برای ارئه عموم تهیه شد.

حجت الاسلام نبوی به دیگر اقدامات انجام شده در راستای برگزاری کنگره شهدای روحانی اشاره و اضافه کرد: نمایشگاه تجسمی هم در محوطه مصلی قم برپا شد.

 مسئول بسیج طلاب سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود به محتوای نمایشگاه هم اشاره کرد و گفت: بخشی از نمایشگاه مربوط به شهدای روحانی دوره مشروطه مثل شهید شیخ فضل الله نوری که اهل نور مازندران است، میباشد، بخشی دیگر مربوط به سه شهید ترور و همچنین شهدای روحانی که نمایندگان مجلس در زمان انقلاب  بودند، و در ادامه شهدای روحانی دفاع مقدس و شهید جاویدالاثر، شهید، ولی الله سلیمانی فر اولین روحانی شهید جاویدالاثر استان میباشد.

به گفته حجت الاسلام نبوی آثار شهدای روحانی انقلاب و شهدای روحانی مدافع حرم  هم بخش دیگر محتوایی نمایشگاه هستند.

مسئول بسیج طلاب سپاه کربلا خاطرنشان کرد: تداوم و بقای انقلاب که در گروه حرکت جهادی است، و به فرموده رهبر معظم انقلاب بدون تفکر جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت مشکلات کشور حل نمی‌شود، از همین رو، اقدامات جهادی روحانیون مازندران هم در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

حجت الاسلام نبوی در پایان سخنان خود با قدردانی از حجت الاسلام دکتر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا خاطرنشان کرد: حجت الاسلام رعایتی  از ابتدای برگزاری کنگره شهدای روحانی به ویژه گرامیداشت شهدای روحانی استان مازندران، شخصا در دیدار با خانواده شهدای روحانی حضور داشت و با رهنمود‌ها و پشتیبانی خود موجب شد تا اقدامات د رخور شانی برای شهدای روحانی داشته باشیم.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار