زنجان - نمایشگاه چشم و چراغ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در زنجان افتتاح شد.
کد خبر: ۹۴۳۴۶۶۸
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان ، سید شمس‌الدین موسوی امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح نمایشگاه "چشم و چراغ" اظهار داشت: این نمایشگاه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در استان افتتاح شد.

نمایشگاه چشم و چراغ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در زنجان افتتاح شد

 

وی با اشاره به اینکه پروژه کتاب "چشم و چراغ" از چند سال گذشته در زنجان آغاز شده که در این پروژه از 51 خانواده شهید عکاسی صورت گرفته است، تصریح کرد: مرحله عکاسی از مرداد ماه سال 99 در استان آغاز و تا مهر همین سال ادامه داشت.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه در طول عکاسی چند قاب ماندگار با چهره مادر، پدر یا هر دو والدین شهدا ثبت شد گفت: از آنجایی سن والدین شهدا بسیار بالا رفته و متاسفانه طی سال‌های آینده از وجود آن‌ها بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بهره خواهیم شد به‌خاطر همین موضوع برپایی نمایشگاه هنری «چشم و چراغ» فرصتی برای معرفی خانواده شهدا به نسل نوجوان و جوان است تا با والدین شهدا آشنا شوند.

 

    

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 51 شاسی از تصاویر خانواده شهدا به نمایش گذاشته شده است، افزود: همچنین در نمایشگاه کار خلاقانه‌ای نیز پیش‌بینی شده تا جنبه مفهومی و هنری به خود بگیرد و بر این اساس قرار است با یک جمله ارزشمند و معنادار ذهن بیننده درگیر شود.

 

گفتنی است نمایشگاه چشم و چراغ در محل کانون سهروردی زنجان از امروز دایر شد و  تا 11 خردادماه ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند از ساعت 9 تا 13 صبح و 17 تا 20 عصر از آن بازدید کنند

ارسال نظرات
آخرین اخبار