حماسه شکوهمند و ماندگار آزادسازی خرمشهر در سوم خردادماه سال ۱۳۶۱ تحقق عملی وعده‌ی الهی بود . سوم خرداد، نقطه‌ی عطف اخلاص، خودباوری و مجاهدت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.
کد خبر: ۹۴۳۴۶۸۷
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، متن این پیام به شرح زیر است : 

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه شکوهمند و ماندگار آزادسازی خرمشهر در سوم خردادماه سال ۱۳۶۱ تحقق عملی وعده‌ی الهی بود . سوم خرداد، نقطه‌ی عطف اخلاص، خودباوری و مجاهدت در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.
عِده و عُده درمقیاس ادبیات قرآنی برای مواجهه با دشمن اهمیت چندانی ندارد و اقتداروتوانایی به میزان ارتباط با حق‌تعالی و اخلاص و مجاهدت محاسبه می‌گردد که نمونه بارز این موفقیت را در آزاد سازی خرمشهر در قاب تصویر تاریخ ایران پس از انقلاب به خوبی می‌توان مشاهده نمود.
فهم بلندای تعبیر زیبای مقام معظم رهبری “خرمشهر‌ها در پیش است” نیازمند بازخوانی و ژرف‌نگری در این پیروزی بزرگ است و سربلندی در تحقق این فرمان، منوط به اطاعت از فرمانده کل قوا و استمرار حرکت در مسیر شهداست تا ان‌شاءالله شاهد اهتزاز پرچم پرفروغ فرج مولانا و صاحبنا حجت ابن الحسن العسکری (ارواحنا فداه) در جهان باشیم.
پیروزی اخیر جبهه مقاومت اسلامی در برابر ارتش نمادین و بی‌بنیه اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم منحوس در ادامه همان نگرش ژرف و بلند مبارزه با ظالمان و فریادرسی مظلومان است که به‌حق جمهوری اسلامی ایران و بینان‌گذار این نظام مقدس احیاگر آن در جهان بوده‌ است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهدای این حماسه باارزش، سالروز این فتح غرورآفرین را به خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، آزادگان، ایثارگران و جانبازان عزیز و ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی به‌ویژه مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان گچساران تبریک می‌گویم و از خداوند منان توفیق روزافزون و عزت و سربلندی همگان را برای خدمت به‌نظام اسلامی و مردم عزیز خواهانم.

سرهنگ پاسدار باقر پسنده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران

ارسال نظرات
آخرین اخبار